Nauka języka angielskiego przez zabawę

Wiecie dlaczego angielski jest super?! Nie dość, że jest uniwersalnym językiem, w którym porozumiesz się w praktycznie każdym zakątku świata, to jeszcze przyda Ci się przy interpretacji filmów, programów seriali, książek etc.!No dobra, wiemy, że są ferie i nie chcecie myśleć o szkole! ALE MY MAMY DLA WAS COŚ EKSTRA!

W ramach projektu MAMy CZAS zapraszamy – MAMY na kobiece spotkanie przy darmowej pysznej kawie lub (angielskiej) herbatce, które przyniesie Wam chwilę wytchnienia, a także wielu miłych doznań!

A DZIECI?! A dzieci zapraszamy na 45 minutową mini lekcję z języka angielskiego! To nie będzie zwyczajna lekcja, ale naprawdę SUPER ZAJĘCIA , które przez gry i zabawy pozwoli Wam polubić angielski jeszcze bardziej.

A żeby nie było, że są ferie… nie ma szkoły… TO DODATKOWO CAŁA SALA ZABAW BĘDZIE DO WASZEJ DYSPOZYCJI!DAWKA WIEDZY, NAUKI I ZABAWY, ale też DAWKA INSPIRUJĄCYCH SPOTKAŃ DLA MAM!

Liczba miejsc ograniczona.Rezerwacji można dokonywać pod numerem telefonu 514 301 949 lub za pośrednictwem aplikacji Messenger.

Wstęp dla mam/opiekunów – 20 złotych, dla dzieci – 5 złotych!
Czekamy na Was 23 lutego w godzinach od 17:30 do 19:00

Sala Zabaw Podwodny Świat
Tychy ul. Borowa 128
Tel. 514 301 949
https://www.podwodny-swiat.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *