Niebo po Rewolucjach

Śląskie Niebo to miejsce, w którym jedni odkryją a inni przypomną sobie smak pysznej Śląskiej Kuchni. Wszystko to dzięki Pani Magdzie Gessler i jej Kuchennym Rewolucjom, która na nowo tchnęła w Nas życie, wskazała właściwy kulinarny tor jakim powinniśmy pójść i stworzyła magię tego miejsca, do którego zawsze z przyjemnością będziecie wracać. Serdecznie Zapraszam.

Nasza Restauracja jest w pełni funkcjonalna. Swoim Gościom oferujemy zarówno stoliki w klimatyzowanym lokalu jak i ulokowanym na świeżym powietrzu Ogródku Restauracyjnym. Lokal znajduje się na parterze i nie zawiera barier architektonicznych, dlatego osoby niepełnosprawne nie będą miały problemów z wjazdem i poruszaniem się po Restauracji.
Nasza sala restauracyjna oddaje do Państwa dyspozycji: – 8 stolików 4 osobowych – 1 stolik 8 osobowy.

W ogródku restauracyjnym znajduje się 10 stolików 4-osobowych
Każdy ze stolików możecie Państwo zarezerwować wcześniej dla siebie na konkretną godzinę.
Rezerwacji dokonujemy pod nr. telefonu 608 884 323 lub korzystając z systemu rezerwacji online na stronie www.slaskieniebo.pl
Jeśli zajdzie potrzeba większej ilości gości – stoliki możemy połączyć i przygotować dla Państwa wcześniej.

Nasza Restauracja organizuje drobne uroczystości, takie jak Komunie, Urodziny, Stypy lub inne jubileuszowe spotkania. Jeśli szukasz lokalu, w którym w elegancki sposób przyjmiesz swoich gości jak gospodarz i poczęstujesz ich pysznymi daniami Kuchni Śląskiej, to dobrze trafiłeś. Twoi goście z pewnością będą zadowoleni z tego, że uchyliliście im bram Śląskiego Nieba.
Świadczymy również usługi cateringowe, więc jeśli organizujesz imprezę w domu lub w plenerze i potrzebujesz wsparcia gastronomicznego – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Przygotujemy dania i odpowiednio je zapakujemy, aby dotarły smaczne i gorące pro-sto na Wasze stoły.
Artykuł partnera

Restauracja Śląskie Niebo
Lędziny, ul. Lędzińska 88
Tel. 608 884 323
https://slaskieniebo.pl/
fb/RestauracjaSlaskieNiebo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *