Walentynki, tłusty czwartek

Na samą myśl kojarzą nam się ze słodkościami. W Dzień św. Walentego osobę, którą darzymy uczuciem możemy hojnie obdarować czymś słodkim wstępując na przykład do Cukierni Fabian przy ul. Kościuszki 46a. To tam cukiernicy dbają, abyśmy dostali kolorowego zawrotu głowy przy wyborze torcików ze śmietaną i truskawkami, a może ciastek w kształcie serduszek, a być może monodeserów oblanych lustrzaną polewą z porzeczkami w środku.

Specjały Cukierni Fabian dostaną państwo także na Tyskich Halach Targowych (box 16, 17), gdzie można zakupić jabłeczniki, serniki z brzoskwinią (drożdżowy bądź wiedeński), makowce, czy francuskie z makiem na maśle, które po prostu rozpływają się w ustach.
Jak słodkości to nie może zabraknąć czekolady na gorąco – pyszna, gęsta i przede wszystkim robiona na miejscu.
Wszystkie wyroby wykonywane są od podstaw, jak mielenie sera, maku, aż po dekorację, która wykonywana jest ręcznie.

Do wyboru są również ciasta deserowe np: eklery z kremem budyniowym, robionym jak za „dawnych czasów”, babeczki z owocami, czy lekkie bezy ze śmietaną lub rolady z bitą śmietaną.
Nie zapominajmy że 24 lutego to TŁUSTY CZWARTEK. Tego dnia nie można przejść obok cukierni Fabian i nie wstąpić na pączka na starych Tychach lub do naszego stoiska przy al. Piłsudskiego 8 THT box 16,17. Gdzie receptura nie zmieniła się od ponad 40 lat, gdzie stawiamy na tradycję.
Artykuł partnera

Tychy, ul. Kościuszki 46A
Tel. 32 219 22 23
lodyfabian@interia.pl
cukiernialodziarniafabian.com.pl
facebook/lodyfabian
instagram/cukiernialodziarniafabian

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *