Jak dobrać odpowiednią bransoletkę do stroju?

Posiadając przynajmniej kilka bransoletek, które różnią się między sobą stylem i kolorystyką można zawsze w umiejętny sposób układać swoje dzienne stylizacje. Jednak, w jaki sposób to robić, aby zawsze stworzyć spójną koncepcję i interesujący efekt?

Delikatne bransoletki w kolorze srebra i złota

Kolor srebra czy też złota ma to do siebie, że jest uniwersalny, klasyczny i ponadczasowy. Takie bransoletki zazwyczaj pasują więc do wszystkiego, można więc swobodnie ubrać tego rodzaju bransoletkę do sukienki na całkowicie nieformalne wyjście, a taka biżuteria będzie też idealna do pracy czy na jakąś formalną okazję. Najlepiej jednak pomyśleć o tym, aby zachować pewną spójność i jeśli decydujemy się na srebro to wszystkie dodatki biżuteryjne powinny być srebrne. Dodatkowo, pamiętajmy też o tym, aby dodatki wybierać z umiarem i nie przesadzić z ich ilością. 

Bransoletki wykonywane ręcznie, czyli sposób na bycie oryginalną

Natomiast, jeśli znacznie bardziej ciągnie nas do kolorów, koralików i bogatszych propozycji bransoletek pod względem projektu i formy – wprost idealną propozycją będą bransoletki ręcznie robione. Ich ogromną zaletą jest to, że zazwyczaj są całkowicie unikatowe

Trudno więc znaleźć drugą, taką samą bransoletkę jak ta, która została wykonana dla nas. Taką bransoletkę możemy zestawić z naszyjnikiem, który będzie wykonany z podobnych materiałów lub też z kolczykami. Biżuteria ręcznie robiona ma to do siebie, że może być wykonana absolutnie ze wszystkiego. Nie ma tutaj ograniczeń co do materiałów, a więc możemy dopasować ją do swojego charakteru. Bogatsze bransoletki będą pasowały do stonowanego stroju, a więc do małej czarnej lub też innej, gładkiej sukienki, która będzie stanowiła dla nich doskonałe tło. Delikatniejsze propozycje bransoletek możemy zestawić z kwiecistymi wzorami bluzek i swetrów, z pomponami czy też frędzlami. Bransoletki te sprawdzą się zarówno do eleganckich spodni, jak i do zwykłych dżinsów.

Kejti, ul. Jana Pawła II 3
506 608 090
kasia877@op.pl
facebook/Kejtimikolow

Autor/Barbara Lisowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *