Czy Facet w Orzeszu może prowadzić kwiaciarnię? Otóż tak!

Nazywam się Dawid Głodek. Florystyką zajmuję się już 12 lat, jestem uczestnikiem wielu kursów i warsztatów. W czerwcu 2021 roku obroniłem dyplom czeladniczy w Izbie Rzemieślniczej w Katowicach w zawodzie Florysta z wynikiem bardzo dobry. Florystyka to moja praca i pasja. Zobaczyć mnie można było na różnych imprezach florystycznych w Polsce i Europie.

Kwiaciarnia to mój życiowy projekt, którego misją jest pokazywanie. Ugruntowanego, starego (tradycyjnego) rzemiosła z powiewem lekkości i świeżości. Kwiaciarnia to nie tylko sprzedaż kwiatów, kompozycji czy bukietów.

Dodatkowo prowadzę szkolenia i warsztaty dla młodych florystów i pasjonatów.

Prace, które pokazuję w kwiaciarni i w moich mediach społecznościowych to nie tylko przysłowiowe związane kwiaty, ale i również bardziej wyszukane formy, które mają pozytywny odbiór wśród moich klientów.

Czym kwiaciarnia wyróżnia się na rynku?

-Wyszukane i ciekawe rośliny doniczkowe.
Niedawno w mojej kwiaciarni pojawiła się sansewiera star green

-Oprócz znanych kwiatów ciętych, takich jak różą, gerbera i goździk wyszukuję dla Państwa kwiaty niecodzienne, takie jak: rumianki, groszki czy zimorodki

Mając na uwadze osoby pracujące w różnych branżach, specjalnie dla Państwa moja kwiaciarnia jest otwarta w dogodnych godzinach i również w niedziele.
Głodny Kwiatów to nie tylko kwiaciarnia, ale i mikro plantacja roślin sezonowych, z których będę wykonywał bukiety i kompozycje.

Cieszę się, że kwiaty dają szczęście innym.

Kwiaciarnia „Głodny Kwiatów”
Orzesze, ul. Rynek 17
Tel. 534 358 434

Fb/dawidglodek.florist
Fb/Kwiaciarnia-Głodny-Kwiatów

Instagram/dawidglodek.florist
Instagram/kwiaciarnia.glodny.kwiatow

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *