Okulary-dodaj sobie urody

Nikt nie lubi uczucia niewyraźnego widzenia. Dlatego nosimy okulary. Dzięki nim można czytać i dobrze widzieć. Chociaż istnieją zaawansowane technologie medyczne do leczenia zaburzenia wzroku, jak krótkowzroczność, to wciąż wiele osób decyduje się nosić okulary. Jest to jak dotąd najbezpieczniejsze rozwiązanie dla oczu.

http://www.em-optyk.pl

Rynek okularów dostarcza nam różne możliwości wyboru. Na ogromnym rynku okularów można znaleźć rozwiązania niemal wszystkich potrzeb, niezależnie czy wybierasz modne markowe okulary czy zwykłe, niemarkowe produkty. Okulary spełniają wieloraką rolę w czasach współczesnych. Służą w celu korekcji wad wzroku, jak i mody. Dobrze dobrane okulary są funkcjonalne i modne. Oczy są dla nas bardzo ważne, dlatego musimy zwrócić szczególną uwagę na dobór okularów. Ogólnie, poniższe wskazówki powinny być brane pod uwagę przy wyborze okularów.

Po pierwsze, jakość okularów powinna być najważniejsza. To dlatego, że gorsze okulary mogą spowodować dodatkowe obrażenia dla naszych oczu, a w skrajnych przypadkach mogą nawet powodować bóle głowy. Następnie powinniśmy wybierać oprawki według naszego kształtu twarzy, osobowości i odcienia skóry. Lepiej podkreślić naszą osobowość w pewnym stopniu, dzięki czemu będziemy wyglądać niebanalnie. Zawsze efektownie będą wyglądać oprawki kontrastujące z odcieniem skóry. Ostatnim punktem przy kupnie okularów jest ich komfort. Musimy je nosić przez cały dzień, więc musimy się upewnić, że będą wygodne.

Dobór kształtu oprawki do twarzy jest kluczową rzeczą, jeśli chcemy wyglądać ładnie na co dzień. Z pewnością pomocna będzie znajomość podstawowych zasad. Oprawki nie powinny nachodzić powyżej linii brwi. Ogólnie przyjęło się, że okulary powinny mieścić się pomiędzy łukiem brwiowym a kośćmi policzkowymi. Powinny być stabilne, aby zsuwały się przy najmniejszym ruchu, ale nie ciasne, żeby nie odznaczały się na twarzy. Warto pamiętać, że poziome linie optycznie poszerzają, a pionowe wydłużają twarz, zakrzywione linie ją łagodzą, natomiast okrągłe pogrubiają i zaokrąglają.

Okulary bez wątpienia ułatwiają życie. Dzięki nim osoby z wadami wzroku mogą doświadczyć piękna w swoim życiu. Każdy dzień w naszym życiu jest niepowtarzalny. Dlatego tak ważne jest, żeby niczego nie przegapić. Ładne i eleganckie okulary zapewnią nam nie tylko wyraźne widzenie, ale także atrakcyjny wygląd. Nie bójmy się zatem nosić okularów. Noszenie okularów już dawno przestało być powodem do wstydu. Obecnie przy tak olbrzymiej możliwości wyboru zróżnicowanych wzorów i kolorów oprawek, okulary mogą nam dodać urody i szyku, a nawet nutkę inteligentnego spojrzenia czy seksapilu.

EM-Optyk
Orzesze ul. Rybnicka 4
tel. 500 412 569
www.em-optyk.pl
fb/EM.OPTYK.ORZESZE

Źródło:artelis.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *