Gabinet Kosmetologii Zdrowa Skóra

Gabinet ZDROWA SKÓRA to kameralne i nastrojowe miejsce…jeżeli szukasz wyciszenia, dobrych emocji oraz skutecznych terapii to jesteś we właściwym miejscu. Profesjonalne kosmetyki, personalizowane terapie, łagodna, relaksacyjna muzyka, blask świec, urzekające zapachy oraz miła i przyjazna atmosfera bez wszechobecnego pośpiechu, to standard który zapewniamy.

Z pasji do kosmetologii stworzyłam miejsce, w którym dominującymi wartościami są: bezpieczeństwo, indywidualne podejście, skuteczność i najwyższa jakość proponowanych usług. Moim celem obok prowadzenia kompleksowych terapii kosmetologicznych jest przekazywanie i dzielenie się wiedzą z zakresu zdrowia, pozwalającej na holistyczne traktowanie skóry.

Świadomość kompletności naszego organizmu i postrzeganie go jako całości, daje gwarancję trwałych i spektakularnych efektów.

W naszej ofercie proponujemy zabiegi profilaktyczne, spowalniające proces starzenia, szeroki wachlarz usług zapobiegawczych przywracających zdrowie i piękny wygląd Twojej skóry:
– zabiegi pielęgnacyjne i rewitalizujące
– oczyszczanie wodorowe- biostymulatory tkankowe
– mezoterapia igłowa i mikroigłowa- Geneo
– depilacja laserowa, laserowe usuwanie naczynek
– opalanie natryskowe
– stylizacja paznokci i pedicure
– makijaż
– depilacja
– henna i lifting rzęs
– makijaż permanentny

Gabinet ZDROWA SKÓRA jest pierwszym w TYCHACH miejscem specjalizującym się w opalaniu natryskowym profesjonalnymi kosmetykami MineTan. Nasze płyny do opalania są najwyższej jakości i posiadają certyfikat EcoCert, który gwarantuje, że składniki w nich zawarte są w 100% pochodzenia naturalnego, produkty nie zawierają alkoholu, parabenów, sztucznych barwników, konserwantów i perfum.

Kosmetyką zajmuję się od ponad 10 lat. Moja praca jest moją pasją, w każdy wykonany zabieg wkładam serce i zaangażowanie. Ukończyłam studia o kierunku Kosmetologia Estetyczna i Odnowa Biologiczna, na bieżąco podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, kursach  i prezentacjach nowości z branży kosmetycznej.

Moim priorytetem w życiu i wykonywanej pracy jest przede wszystkim zdrowie, w związku z tym, dobieram i stosuję produkty najwyższej jakości, których skład jest bezpieczny dla skóry i całego organizmu.

Dobro i zdrowie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze, przy zabiegach wykorzystujemy materiały jednorazowe, narzędzia wielokrotnego użytku skutecznie dezynfekujemy, a następnie sterylizujemy w autoklawie.

Dokładamy wszelkich starań aby każdy  kto nas odwiedzi, czuł się wyjątkowo, a wizyta była czasem relaksu i odpoczynku…zadowolenie i uśmiech na Państwa twarzach jest najpiękniejszą zapłatą za to co robimy.

Serdecznie zapraszam,
Anna Pietrzyk

Zdrowa Skóra – Gabinet Kosmetologii
Tychy, al. Jana Pawła II 20
Tel. 664 791 411
http://www.studiozdrowaskora.pl//
https://www.facebook.com/ZdrowaSkoraKosmetologia
Email: kontakt@zdrowaskora.com.pl

Lędziny, ul. Zawiszy Czarnego 28a
Tel. 693 728 800
http://www.studiozdrowaskora.pl//
https://www.facebook.com/ZdrowaSkoraKosmetologia
Email: kontakt@zdrowaskora.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *