Sala zabaw miejscem odpoczynku dla rodzica, a świetną zabawą dla naszych milusińskich…

Marzy Ci się chwila oddechu przy filiżance świeżo mielonej kawy, nie bojąc się o swoją pociechę? A może spacery oraz place zabaw bywają przereklamowane?
Jeżeli odpowiedzią na oba pytania jest słowo „TAK”, to wiedz, że odwiedzenie naszej Sali Zabaw jest koniecznością.

Jesteśmy kameralną salką, ale za to z wielkim potencjałem i różnorodnością! Każde dziecko znajdzie u nas coś dla siebie…

Dla tych najmłodszych zapraszamy do strefy malucha, w której znajduje się basen z kulkami, domek do zabawy, jak również wiele atrakcji, z których skorzystanie sprawi wielką frajdę i samorozwój twojego malucha.
Dla tych starszych bądź odważniejszych zapraszamy do zabawy w małpim gaju! Wiele przeszkód, zjeżdżalnie, armatki pneumatyczne, wieża Spidermana oraz basen z kulkami! No powiedz, czy nie brzmi to jak raj dla dzieci?

Oprócz tego milusińscy mogą pokręcić się na karuzeli w kształcie palmy, pojeździć wymarzonymi samochodami, jak również rozwinąć swoje umiejętności ruchowe podczas zabawy na interaktywnym rzutniku.
Wspominaliśmy na starcie o kawie? Czarna, biała, cappuccino, latte…
Tyle do wyboru, a w dodatku do wypicia na wygodnym fotelu bądź sofie, w towarzystwie wielkiej pluszowej pandy, czytając książkę, korzystając z naszego darmowego wi-fi bądź po prostu relaksując się, a kątem oka zerkając na dzieciaczki…

Oprócz indywidualnych wejść zapraszamy również grupy zorganizowane.
Jeśli zbliżają się urodzinki twojej pociechy bardzo chętnie je zorganizujemy! Indywidualny koordynator imprezy, słodki poczęstunek, a nawet mały prezent dla jubilata- to tylko część naszych możliwości…
Kilka razy do roku możesz również odetchnąć w domu, nie martwiąc się o swoje dziecko podczas imprez zorganizowanych typu bale czy Halloween!
Po przeczytaniu tego artykułu nie zostaje ci nic innego jak odwiedzenie nas w wybrany przez ciebie sposób!
Serdecznie zapraszamy!

Artykuł partnera

Bieruń, Oświęcimska 398a
32 322 03 29
info@wesolapanda.pl
www.wesolapanda.pl
facebook/wesolapanda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *