Wyglądaj pięknie. Opalaj się zdrowo i bezpiecznie.

Gabinet Kosmetologii ZDROWA SKÓRA jest pierwszym w TYCHACH miejscem specjalizującym się w opalaniu natryskowym profesjonalnymi kosmetykami MineTan. Miejsce to powstało z pasji do zdrowego stylu życia, a tym samym bezpiecznego opalania.

Oferujemy zabieg, który lubimy i szczerze polecamy. Jesteśmy „zakręcone” na punkcie pięknej, naturalnej i bezpiecznej opalenizny która sprawia, że wyglądamy zdrowiej i atrakcyjniej. Nasze płyny do opalania są najwyższej jakości i posiadają certyfikat EcoCert, który gwarantuje, że składniki w nich zawarte są w 100%  pochodzenia naturalnego, produkty nie zawierają alkoholu, parabenów, sztucznych barwników, konserwantów i perfum.

Do kogo kierowana jest nasza oferta?

Oferta skierowana jest wszystkich, którzy oczekują natychmiastowego efektu zdrowo i pięknie opalonego ciała. Opalanie natryskowe jest bezpieczne dla kobiet w ciąży, mam karmiących oraz osób, które z różnych przyczyn nie mogą korzystać z promieni słonecznych. Idealnie sprawdza się u osób po przebytych chorobach nowotworowych, z bielactwem a także wszystkich, którzy unikają promieni słonecznych dbając o młody i zdrowy wygląd skóry, tym samym przeciwdziałając jej fotostarzeniu.

Szczególnie polecana jest „przed wielkim wyjściem”…ślub, wesele, studniówka oraz inne imprezy okolicznościowe, kiedy chcemy wyglądać zjawiskowo. Opalamy i suszymy ręcznie, dobieramy kolor do karnacji indywidualnie, zabezpieczamy miejsca ciała szczególnie wrażliwe oraz zapewniamy bieliznę jednorazową. Dodatkowo informujemy jak dbać o opaleniznę i zapewniamy wypracowaną specjalnie u nas metodę opalania, której efekt to: naturalna opalenizna bez plam!

Jak działa opalanie natryskowe?

Cała wizyta trwa nie dłużej niż 30 minut. Ręczna metoda oraz najlepsze urządzenie wytwarzające delikatną mgiełkę, zapewniają równomierną i naturalną opaleniznę. Profesjonalna kabina z systemem wentylacji i ekstrakcji nadmiaru mgiełki z technologią Micro-Whirlwind, umożliwiającej stworzenie silnego, stałego przepływu powietrza, dzięki któremu uzyskasz precyzyjną, pozbawioną smug opaleniznę. W połączeniu z kontrolującym przepływ powietrza inteligentnym przyciskiem Air-Smart gwarantuje taką samą, profesjonalną jakość opalenizny ‒ za każdym razem.

W kabinie rozpylamy preparat, który należy zmyć z ciała po upływie określonego czasu (2-8h) i od tej pory można cieszyć się naturalną opalenizną – bez smug, zacieków oraz pomarańczowych i żółtych tonów!

Duże dawki promieniowania słonecznego są niekorzystne dla zdrowia ze względu na ryzyko chorób nowotworowych skóry oraz jej przyspieszone starzenie. Opalanie natryskowe to usługa odpowiednia dla wszystkich, którzy źle reagują na promieniowanie UV, np. dla osób z jasnym fototypem.

To świetny, zdrowy sposób na piękny wygląd bez rumienia, poparzeń i powikłań. W wielu przypadkach efekt opalania jest lepszy niż słoneczny czy uzyskany w solarium, w którym bezpiecznie możemy opalać się tylko 15 minut rocznie!

Jak długo utrzymuje się opalenizna ?

Można oczekiwać, że efekt będzie utrzymywał się 7-14 dni w zależności od rodzaju skóry oraz sposobu i dokładnego przygotowania przed zabiegiem. Regularne nawilżanie (2 x dziennie) oraz stosowanie specjalistycznych preparatów zwiększa trwałość opalenizny.

Czy ta metoda jest bezpieczna?

Używane przez nas preparaty są uważane za najbezpieczniejszą metodę na świecie uzyskania naturalnej i pięknej opalenizny. Unikatowa kombinacja mineralnych środków brązujących oraz zatwierdzonego kosmetycznego czynnika opalającego DHA, który jest w 100% naturalny (posiadającego certyfikat EcoCert), dają naprawdę niezwykły efekt.

Nasze produkty nie zawierają alkoholu, olejków, perfum, ani potencjalnie szkodliwych środków konserwujących, dlatego mogą być stosowane przez kobiety w ciąży i alergików.

TYLKO U NAS:

 • w 100% organiczny skład
 • naturalne, chłodne odcienie bez pomarańczowych tonów
 • brak dokuczliwego zapachu barwnika wstępnego
 • brak uczucia lepkości skóry po nałożeniu barwnika wstępnego
 • kolor do karnacji dobieramy indywidualnie
 • zapewniamy bieliznę jednorazową
 • informujemy jak dbać o opaleniznę
 • zabezpieczamy miejsca ciała szczególnie wrażliwe
 • w razie potrzeby, demakijaż możesz wykonać na miejscu
 • zapewniamy sprawdzoną metodę opalania, której efekt to: naturalna opalenizna bez plam!
 • opalanie trwa tylko ok 15 minut
 • opalamy i suszymy ręcznie
 • najważniejsze… trzymamy na skórze od 1 do 3h 🙂 gdzie 1h = lekki efekt / 2h = średni / 3h = mocny*
 • opalamy bezpiecznie, metodą polecaną przez dermatologów

Zdrowa Skóra – Gabinet Kosmetologii
Tychy, al. Jana Pawła II 20
Tel. 664 791 411
http://www.studiozdrowaskora.pl//
https://www.facebook.com/ZdrowaSkoraKosmetologia
Email: kontakt@zdrowaskora.com.pl

Lędziny, ul. Zawiszy Czarnego 28a
Tel. 693 728 800
http://www.studiozdrowaskora.pl//
https://www.facebook.com/ZdrowaSkoraKosmetologia
Email: kontakt@zdrowaskora.com.pl


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *