Eko Bio Organic Centrum- Eko Targ i Delikatesy

Eko Targ i Delikatesy z produktami organicznymi, to przede wszystkim sobotni targ z ekologiczną i naturalną żywnością. Przyjazne miejsce dla fanów kuchni, gotowania i zdrowego stylu życia, dla tych wszystkich którzy szukają prawdziwej, karmiącej i odżywiającej nasz organizm żywności. Zakupy robi się tu bezpośrednio od ekologicznych rolników i producentów, którzy cenią sobie kontakt i rozmowę z Klientami, dlatego zawsze można ich o wszystko zapytać.

Kupisz u nas produkty wszystkich grup towarowych: wędliny, mięso i drób, nabiał, jaja, sery, owoce, warzywa, przetwory i soki, ryby, ciasta i ciastka, pieczywo, wyroby garmażeryjne, oleje, kosmetyki i środki czystości, ceramikę, rękodzieło szyte …i wiele innych.

Zamarzyło się nam, aby w pierwszej kolejności producenci zdrowej, ekologicznej lub całkowicie naturalnej żywności mieli wyjątkowe miejsce, by otworzyć swoje stoisko i móc spotkać się z klientem docelowym

Chcemy i marzymy o tym, aby docierać do coraz większego grona klientów, którzy jeszcze nie wiedzą o tym, że mogą albo wręcz powinni odżywiać się inaczej – czyli zdrowiej – czyli ekologiczniej, unikając przetworzonej żywności.

Serdecznie zapraszamy

Eko Bio Organic Centrum
Mikołów, ul. ul. Kościuszki 61f
Tel. 534 955 737
https://ekotargmikolow.pl/
https://www.facebook.com/EkoBioOrganicCentrum2/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *