Maarco Optyk jesteśmy w Lędzinach

Zapewniamy profesjonalną obsługę obejmującą badanie wzroku oraz dopasowanie okularów korekcyjnych. Optyka okularowa jest naszą pasją. Naszym celem jest zaspokojenie wszystkich osób noszących okulary, niezależnie od wieku, budżetu i wymagań.

Salon optyczny Maarco – to salon w który dowiesz się wszystkiego o okularach korekcyjnych przeciwsłonecznych, oraz soczewkach kontaktowych. Na miejscu możesz zrobić bezpłatnie komputerowe badanie wzroku lub zarejestrować się na wizytę specjalistyczną. W zakładzie przy ulicy Lędzińskiej 18 – możesz zrealizować receptę na okulary korekcyjne.

Już przez 16 lat mamy stały kontakt z Wami – naszymi pacjentami i klientami. Wiemy, że dla wielu z Was kupowanie okularów jest problematyczne lub nawet trudne. Często da się odczuć, że dobór nowych szkieł i oprawek kojarzy się z przykrym obowiązkiem…Jeśli Ty również masz takie podejście, chętnie pomożemy Ci odczarować tę wizję. U nas załatwisz wszystko w jednym miejscu: ✅ badanie u okulisty lub optometrysty, ✅dobór szkieł i opraw.

Lędziny, ul. Lędzińska 14
Tel. 885 020 020
Tel. 32 326 64 09

Lędziny, ul. Pokoju 17
Fb/MaarcoOptyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *