Pożegnaj się z bólem

Ból to istotny sygnał ostrzegawczy, który informuje, że z organizmem dzieje się coś niedobrego. Ból może powstawać na skutek niewłaściwej postawy, niedokrwienia, wad genetycznych, itp. Jeśli odczuwasz ból w kończynach lub kręgosłupie, masz problem z poruszaniem się, lub chcesz go uniknąć to zadzwoń i przyjdź na wizytę do Gabinetu Fizjoterapii VITURION w Tychach przy ul. Leszczynowej 46.

Skutecznie pokonasz ból. Pomożemy Ci w nauce prawidłowego ruchu, żeby dolegliwości nie powróciły.
Zajmujemy się fizjoterapią, pomagamy dotykiem i ruchem. Podczas wizyty mamy szczególne, indywidualne medyczne podejście do pacjenta rozpoczynające się obszernym wywiadem i szeregiem testów diagnostycznych.
Zabiegi wykonywane w gabinecie poprawiają poruszanie się i zmniejszają dolegliwości bólowe m.in. po urazach, wypadkach, w chorobach neurologicznych czy reumatologicznych.
Praca z pacjentem to już ponad 13 lat doświadczenia klinicznego, rozwoju i wiele przebytych kursów. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko i precyzyjnie zająć się problemami naszych pacjentów.
Zaufanie jakim nas darzycie umożliwia pracę z Waszymi rodzinami, sąsiadami i pracownikami.

Nasze metody nie mają skutków ubocznych. Kiedy ból się pojawi i szybko zgłosisz się po pomoc zaoszczędzisz pieniądze, ponieważ automatycznie skracasz czas leczenia i ilość wizyt.

VITURION Nowoczesna Fizjoterapia
Tychy, ul. Leszczynowa 46
Tel. 664 189 266 -Magda

Tel. 690 118 446 -Wojtek
fb/Viturion

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *