Systemy zamocowań z Lędzin

Około 6 tysięcy produktów, których ilość z każdym dniem powiększa się to oferta systemów zamocowań Firmy „EKSPERT ZAMOCOWANIA Sp. z o.o.”. Sklep powstał w 2020 roku bazując na wieloletnim doświadczeniu pracy z klientem w firmie M&D GROUP Sp. z o.o. w branży budowlanej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność o zaopatrzenie ich w wszelkiego rodzaju zamocowania i materiały związane z tą branżą – mówi pani Agata Feculak, współwłaścicielka sklepu. Nasz obecny asortyment obejmuje około 6 tysięcy produktów i z każdym dniem stale się powiększa, dzięki coraz to nowszym rozwiązaniom w zakresie zamocowań – dodaje prezes zarządu Dawid Dłoczyk, współwłaściciel sklepu.

W ofercie sklepu znajdują się produkty renomowanych producentów krajowych i zagranicznych, posiadających certyfikowane systemy jakości produkcji. – Jesteśmy jednym z niewielu sklepów internetowych www.wkrecik.pl na rynku elementów zamocowań, w którym możecie Państwo nabyć taką ilość towaru jaką potrzebujecie, bez konieczności zakupu całych opakowań – zapewnia Dawid Dłoczyk, współwłaściciel. Realizujemy zamówienia już od jednej sztuki towaru zakupionego w naszym sklepie. Asortyment znajdujący się w sklepie internetowym stanowi tylko cześć magazynu, który sukcesywnie powiększa się o kolejne pozycje.

Mamy nadzieję, że szeroka oferta produktów oraz kompleksowa obsługa Klienta, zachęci Państwa do odwiedzenia naszego sklepu – mówi na zakończenie pani Agata. –Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia sklepu stacjonarnego oraz internetowego.
Artykuł partner

Lędziny , ul. Gwarków 5
Tel. 731 959 100
https://www.wkrecik.pl/
fb/ekspertzamocowania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *