Po co nam druga para okularów?

Posiadanie kilku par okularów to zapobiegliwość i dbałość o komfort życia. Okulary korekcyjne w dzisiejszych czasach to już nie tylko niezbędna pomoc wzrokowa, która pozwala nam dobrze widzieć, ale również element codziennych stylizacji. Dlatego tak ważne jest, by właściwie dopasować okulary do naszych potrzeb i upodobań, a także zabezpieczyć się w zapasową parę na wypadek utraty lub zniszczenia.

Twoja główna para okularów powinna właściwie korygować wadę wzroku, zapewniać Ci komfort i sprawdzać się w każdej okazji. Jednak zdarzają się sytuacje, w których nieodzownym jest posiadanie okularów zapasowych. Poniżej przybliżymy państwu kilka przykładów dlaczego warto posiadać drugą parę.

Okulary zapasowe na wypadek zniszczenia lub zgubienia głównej pary okularów.

Przy większych wadach wzroku nawet przeczytanie ceny w sklepie staje się niemożliwe. Zazwyczaj udajemy się do najbliższego salonu optycznego w celu ich naprawy. Niestety nie zawsze jest to możliwe od razu. Zdarza się często, że w takich chwilach osoby korzystają ze swoich starych okularów, które mają nieaktualne wartości, wówczas mogą pojawić się nudności, bóle głowy, bóle oczu czy złe widzenie.

Druga para okularów w różnym stylu.
Nie zawsze oprawki, które posiadamy są na tyle uniwersalne, że pasują zarówno do stroju w pracy, jak i do stylu „po godzinach”. I właśnie w takich sytuacjach przydaje się druga para okularów. Eleganckie, klasyczne oprawki to dobry i bezpieczny wybór do pracy biurowej, z kolei bardziej ekstrawaganckie i kolorowe modele pozwolą wyrazić swoją osobowość. Łatwiej będzie Ci dopasować okulary do różnorodnych kreacji.

Druga para okularów dla osób pracujących przy komputerze.
Często okulary, które posiadamy nie są w stanie w 100% sprostać wyzwaniom, na które napotyka nasz wzrok, gdy pracujemy przy monitorze. Tradycyjne okulary do czytania często nie sprawdzają się dobrze w pracy przy monitorze. W takich sytuacjach najlepszym wyborem będą okulary wzbogacone o powłokę antyrefleksyjną z filtrem światła niebieskiego. Okulary do komputera mogą też być wyposażone w specjalne soczewki – biurowe czy relaksacyjne.

Przytoczyliśmy Państwu tylko kilka przykładów, w których druga para okularów bardzo się przydaje. Nie traktujmy więc zakupu więcej niż jednej pary okularów jako rzeczy zbytecznej, ale jako konieczność!
A w naszym salonie Dobry Optyk obecnie trwa PROMOCJA „PARA do PARY”!
Kupując jedne okulary, drugą parę szkieł odbierz w prezencie!
Serdecznie zapraszamy.

Codziennie badanie wzroku
Okulista
Realizacja recept z NFZ
Zakupy na raty

Tychy, ul. Dębowa 14
(obok AZETU w Tychach)
tel. 733 09 10 10
salon@dobryoptyktychy.pl
fb/dobryoptyktychy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *