Ampułki- najczęściej wybierane produkty przez profesjonalistów!

Ampułki to produkty, wykorzystywane do wszelakich zabiegów kosmetologicznych, które wspomagają walkę z wieloma problemami oraz wspierają kondycję i stan naszej skóry. Dzisiaj zapytaliśmy ekspertkę dlaczego warto, po co i jak pracować z owymi produktami, zostańcie z nami!

Ampułka- czy jest bezpieczna i czy warto ją stosować?
Ampułka to produkt dla wymagających klientek. Jedna ampułka na jeden zabieg. Kosmetolog/ Kosmetyczka otwiera ją zawsze przy nas i mamy pewność, że produkt nie był wcześniej używany!

Czy można łączyć ampułki z innymi produktami?
Oczywiście ! Możemy najpierw zaaplikować ampułkę a po niej wybrany żel i wprowadzić ampułkę ultradźwiękami. Na zaaplikowaną ampułkę na tawrzy, szyi i dekolcie stosujemy zazwyczaj maski algowe, które tworzą okluzję i wtedy penetracja aktywnych składników jest dużo lepsza. Ampułki możemy także stosować pod wybrane serum/krem.

Mezoterapia mikroigłowa- po co, dla kogo?
Mezoetapia mikroigłowa przeznaczona jest dla skóry dojrzałej z widocznymi zmarszczkami, ale też dla młodszych skór, które potrzebują nawilżenia. Idealna będzie na wszelkiego rodzaju przebarwienia na skórze, blizny i rozstępy. Przy zabiegu mezoterapii mikroigłowej tworzymy na skórze kilkaset tysięcy mikrokanalików przez co penetracja aktywnych składników w głąb skóry jest dużo większa. Ampułkę dobieramy indywidualnie do potrzeb skóy. Zabieg mezoterapii mikroigłowej stymuluje produkcję fibroblastówy, przyspiesza proces regeneracji skóry. Natychmiast poprawia się gęstość i elastyczność skóry a zmarszczki są mniej widoczne. Najlepsze efekty są po serii około 6ciu zabiegów.

Jesień- regeneracja i odpowiedni moment na eksfoliację, jak dobrze połączyc te zabiegi?
Najlepsze efekty mezoterapii mikroigłowej osiągniemy łącząc zabieg z eksfoliacją. Dobieramy odpowiedni dla potrzeb skóry kwas z naszej oferty ( najlepiej wybrać kwas migdałowy, ferulowy lub ascorbinowy) po 1-8 minut neutralizujemy, zmywamy chłodną wodą. Przygotowujemy skórę poprzez przemycie np. octaniseptem i przechodzimy do zabiegu mezoterapii mikroigłowej. Poprzez dodatkowe złuszczenie kwasem warstwy rogowej efekt zabiegu będzie jeszcze lepszy!

Mikołów, ul. Krakowska 58
tel. 510 143 454
ipilor@poczta.onet.pl
www.4b-cosmetic.pl
facebook/IKA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *