Jak modnie ubrać się w okresie jesiennym

Jesień jest porą roku, która charakteryzuje się zmiennością temperatur i kolorami za oknem. Z powodzeniem więc możemy wykorzystywać ubrania „przejściowe” z wykorzystaniem ciekawych dodatków.

Jak modnie wystylizować się na jesień?
Przede wszystkim, kiedy kupujemy ubrania jesienne, musimy skupić się na kolorach takich jak musztardowe odcienie, brązy, kolory czerwonego wina, śliwki czy fioletu. 

Jesień kocha odcienie liści, również jeśli chodzi o makijaże czy modę. Świetnym pomysłem będzie zakup długiego swetra, który każdej stylizacji doda charakteru i jesiennej aury. Długi sweter rozpinany posłuży nam nie tylko jako kurtka w tym zestawieniu, ale jeśli wybierzemy jego odpowiedni odcień to może być głównym elementem właściwie „robiącym” całą stylizację.

Kobiety, które nie lubią dodatków i wyszukanych ozdób mogą do swetra dobrać odpowiednio pasującą torebkę i w połączeniu ze swetrem będą wyglądać pięknie, modnie i jak na ten okres przystało jesiennie.
Kobiety o ciepłej tonacji najlepiej będą wyglądać w odcieniach brązu, musztardy, odcieniach nude. Nie tylko jeśli chodzi o modę, ale także makijaż powinien być zachowany w takich właśnie barwach.
Natomiast kobiety z zimnym typem urody zdecydowanie lepiej będą wyglądać w odcieniach szarości i delikatnych pasteli.

Tychy, ul. Sienkiewicza 4
Tel. 576 071 815
Fb/CelebrytkaButikTychy

Barbara Lisowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *