Modowe inspiracje kobiet- Kejti to nie tylko biżuteria

Wygląd każdej kobiety jest niezwykle ważny. Płeć piękna, jak sama nazwa wskazuje, pragnie być podziwiana, adorowana, pragnie przyciągać wzrok odpowiednim ubiorem, dodatkami, makijażem. Stąd też tyle czasopism, publikacji, portali dotyczących mody. Szczególnie, że nie każda kobieta ma bardzo rozwinięty zmysł gustu, smaku, nie każda potrafi dobrać pod siebie odpowiednie dodatki. Na kim w takim razie wzorują się kobiety?

Przede wszystkim na ikonach stylu, ikonach mody, celebrytkach. To one niejednokrotnie wyznaczają kierunek mody, pokazują, jak jeszcze inaczej można dopasować dodatki. Niejednokrotnie kobiety wzorują się na sobie samych! Mimo że żadna nie przyzna tego głośno, to jednak kobiety oceniają styl i gust innych na ulicy, w urzędzie, pracy, uczelni. Dzięki temu wzajemnie się uczą i poznają nowe możliwości zestawiania tych samych ubrań.

Dziś, wbrew pozorom, poszukiwanie własnego stylu staje się bajecznie proste a przy tym kreatywne i rozmyślne. Dlatego też kobiety wolny swój czas nierzadko poświęcają na wyszukiwanie modowych nowinek, sprawdzanie makijaży, weryfikowanie własnej garderoby. Oczywiście nie każda ma to wiele czasu, dziś kobiety mają nie tylko czas na prace i dom, ale przede wszystkim na realizowanie swoich pasji. To jednak nie przeszkadza, by czuć i wyglądać pięknie i modnie. Gdzie w takim razie kobiety czerpią inspiracje? Przede wszystkim są to magazyny z modą, z zakupami, magazyny dotyczące życia gwiazd. Przeglądanie najnowszych trendów, ubioru gwiazd staje się nierzadko świetnym sposobem na zmianę swojego wyglądu. Magazyny z zakupami niosą za sobą jeszcze więcej możliwości. Dzięki temu piękna kobieta w dosłownie dwa dni może wymienić całą garderobę!

Dodatkowe modowe inspiracje niosą za sobą blogi tak zwanych szafiarek. Szafiarki, to kobiety pasjonujące się modą, wyszukujące najlepsze, najciekawsze, najładniejsze produkty, by tworzyć z nich niespotykane stylizacje. Szafiarkami są zarówno córki znanych polityków, jak i zwyczajne dziewczyny z sąsiedztwa. Jak widać, poszukiwanie własnego stylu może być pasjonujące. Szczególnie, że każda z kobiet jest inna, każda ma inny styl, inną figurę, inne upodobania. Dzięki temu każda jest wyjątkowa a dana rzecz, dana stylizacja na każdej z dam będzie wyglądać zupełnie inaczej. Stąd moda staje się przygodą na całe życie, tam należy cały czas iść naprzód. Dlatego też nie jest to tak proste i nie każda kobieta może os obie powiedzieć, że jest modnie ubrana. Mimo to, każda ma swój styl i swoją osobność, którą pielęgnuje. 

Kejti,
Mikołów ul. Jana Pawła II 3
506 608 090
facebook/Kejtimikolow

Źródło:pioropolis.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *