Optyk Sigma Tychy

Optyk Sigma w Tychach to salon świadczący usługi z zakresu optyki okularowej, doboru soczewek kontaktowych na terenie Tychów. Naszym priorytetem jest wysoki standard obsługi, idący w parze z jakością oferowanych przez nas produktów.

Badania refrakcji i okulistyczne wykonywane w Salonie Optyk Sigma dostarczają szczegółowych informacji o sprawności układu wzrokowego naszych Pacjentów, a wykwalifikowany i kompetentny zespół doradców dba, by dostosować bogatą ofertę produktów do indywidualnych potrzeb tych, którzy obdarzyli nas zaufaniem i dołączyli do grona naszych Klientów.

W każdy wtorek bez względu czy kupisz okulary czy nie badanie wykonamy dla Ciebie bezpłatnie.
W ramach badania wykonujemy komputerowy pomiar refrakcji, pomiar ostrości wzroku oraz ciśnienia wewnątrzgałkowego z oceną przedniego odcinka oka.

Przy zakupie okularów w naszym salonie, przysługuje Ci bezpłatny, dwuletni pakiet serwisowy na Twoje okulary, ponieważ zależy nam, aby każdy nasz Klient poczuł się zaopiekowany. Okulary, jak każdy inny elegancki dodatek z upływem czasu zaczyna się zużywać. Pierwsze objawy to zwykle obluzowane zauszniki, pożółkłe narożniki i widoczne zabrudzenia. Warto wówczas podejść do naszego salonu na bezpłatny przegląd i odświeżyć swoje okulary.

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej konsultacji, zależy Ci na optymalnej korekcji wady wzroku i okularach podkreślających atuty Twojego wizerunku, odwiedź nasz Salon Optyczny w Tychach!

Tychy, ul. Grota Roweckiego 64
Tel. 572 062 262
https://optyk-sigma.pl/
fb/optyksigma

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *