Odkryj magię i piękno kamieni szlachetnych.

Odkryj magię kryjącą się w kamieniach szlachetnych! W sklepie Artsento znajdziesz wyselekcjonowane kamienie i kryształową biżuterię, która oczaruję Cię pięknem. Jestem Daria. Z kamieniami pracuję od niedawna, jednak jest to współpraca bardzo intensywna i wdzięczna..Wszystko zaczęło się od małych kryształów, zbieranych do mojej prywatnej kolekcji. I tak niewinne z pozoru kolekcjonowanie, przerodziło się w zauroczenie.

Moja relacja z kamieniami kwitła, nabierała nowych barw, a zbiory z dnia na dzień robiły się coraz większe. W tym czasie w mojej głowie zakiełkowało marzenie o własnym sklepie z kryształami. Mam to szczęście, że każdy kryształ mogę dotknąć, dokładnie obejrzeć.

Dzięki temu w sklepie znajdziesz starannie wybrane kamienie, ze względu na ich jakość, niepowtarzalny urok a także właściwości. Zapraszam Cię do świata kamieni, pięknych kolorów, kształtów i magicznych właściwości. Czuj się jak u siebie i wybierz te, które z Tobą najmocniej rezonują. Kamienie same mnie do siebie doprowadziły, a ja prowadzę je do was..

Kamienie Artsento
Pszczyna, ul. Piastowska 4a
https://artsento.pl/
fb/kamienie.artsento