Zajazd Bufet Country

Zajazd Bufet Country to obiekt, który powstał w 2007 roku i jest do Państwa dyspozycji całą dobę. Zapraszamy do korzystania z usług zarówno noclegowych jak i gastronomicznych. Oferujemy miłą atmosferę, profesjonalną i szybką obsługę, a co najważniejsze przystępne ceny. Zajazd – Bufet Country znajduje się bezpośrednio przy Drodze Krajowej nr 1 ( Warszawa – Katowice – Bielsko-Biała – Cieszyn). Dobra lokalizacja jest dużym atutem.

Ceniąc Państwa czas w podróży, oferujemy posiłki na bazie bufetu. Mottem naszego Bufetu i Zajazdu jest „sprawnie i w przystępnej cenie zaspokoić Państwa oczekiwania zarówno kulinarne jak i dotyczące wypoczynku podczas podróży”.

Dysponujemy 12 pokojami (28 miejsc noclegowych). Posiadamy miejsca noclegowe z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych. Wszystkie pokoje wyposażone w TV, telefon, radio, łazienkę z prysznicem. Dysponujemy dostępem do internetu. Akceptujemy karty płatnicze. Istnieje możliwość negocjacji cen oraz uzyskania rabatu przy dłuższych pobytach – minimum 3 doby. Stylowy wystrój inspirowany dzikim zachodem, muzyką i stylem country oraz szybka obsługa pozwolą zjeść w miłej atmosferze, w krótkim czasie i za niewielkie pieniądze.

Zajazd Bufet Country
Kobiór, ul. Beskidzka 9
Tel. 32 328 85 30
http://www.zajazdcountry.pl/
fb/Zajazd-Bufet-Country

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *