Dom Przyjęć Okolicznościowych „Gostyniec”

Zapraszamy do Domu Przyjęć Okolicznościowych „Gostyniec”, znajdującego się w pobliżu Tych w miejscowości Gostyń. Do dyspozycji naszych gości oddajemy klimatyzowaną salę, która stać się może miejscem spotkań towarzyskich i integracyjnych, konferencji naukowych lub biznesowych, czy też miejscem niezapomnianego wesela lub balu.

Przestronna, klimatyzowana sala

Przestronna klimatyzowana sala pozwala na organizację wesel, przyjęć okolicznościowych, bankietów lub na przygotowanie konferencji naukowych czy biznesowych.
Promocje na przyjęcia weselne dla przyjęć weselnych w tygodniu, oferujemy atrakcyjne zniżki (bez względu na ilość osób)! Na wybrane sobotnie terminy, dla przyjęć Weselnych powyżej 100 osób napoje w cenie.

Kameralne imprezy w plenerze

Kameralne imprezy okolicznościowe mogą się odbywać w pergoli nad stawikiem. Świeże powietrze, potrawy z grilla oraz urokliwe miejsce stworzą niepowtarzalny klimat.

Dla firm

Dla firm oraz ich pracowników pragniemy przedstawić ofertę na kompleksową organizację przyjęć. Zapewniamy transport, oprawę muzyczną, a przede wszystkim możliwość spróbowania specjałów naszej kuchni. Dla Państwa pracowników i klientów (oraz ich rodzin), proponujemy spotkania integracyjne. Organizujemy zabawy sportowe oraz intelektualne, zarówno według pomysłów własnych, jak i wskazań Klienta.

W ogródku piwnym

W ogródku piwnym, w ciszy i spokoju, z dala od miejskiego zgiełku można odpocząć w przyjemnej atmosferze. Amatorzy wycieczek rowerowych z rodziną lub z przyjaciółmi mogą potraktować go za cel swej podróży, gdzie znajdą chwilę wytchnienia i możliwość wzięcia głębszego oddechu.

Wszyscy, którzy cenią aktywne spędzanie wolnego czasu mogą się sprawdzić na kortach tenisowych oraz na boisku do siatkówki plażowej.

Przytulne pokoje noclegowe

Przytulne pokoje noclegowe pozwolą na wypoczynek oraz regenerację sił. Urządzone są w różnych kolorach, co pozwala wybrać dla siebie ten najwłaściwszy, według upodobań i nastroju. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę. Nasze pokoje to wygodna opcja również dla tych, którzy są tu tylko przejazdem i traktują Tychy jako miejsce noclegu i przystanek w podróży służbowej. Zapraszamy!

Domki letniskowe

Z radością oddajemy do dyspozycji naszych gości domki letniskowe. Wszystkie wyposażone są w łazienki oraz aneks kuchenny. W pobliżu usytuowane jest miejsce na grilla, gdzie istnieje możliwość kameralnych spotkań w gronie najbliższych.

Lokalizacja

Z dala od zgiełku miasta, a dotarcie tam, zarówno samochodem jak i rowerem, nie sprawia kłopotów. Jadąc z Tychów kierujemy się w stronę Kobióra, gdzie na skrzyżowaniu przy kościele skręcamy w prawo, w kierunku Mikołowa. Jadąc prosto, drogą wzdłuż lasu, docieramy do Gostyni. Stąd do celu poprowadzą nas już tablice informacyjne.

Dogodna lokalizacja ułatwia dojazd do Mikołowa, Łazisk, Orzesza, Żor.

Przyjmowanie zamówień na imprezy okolicznościowe

7 dni w tygodniu, spotkania w terminie po uprzednim ustaleniu telefonicznym: tel. 605 037 284, tel. 605 661 561.


Gostyń, ul. Motyla 42c
605 661 561, 605 037 284
gostyniec@gostyniec.pl
www.gostyniec.pl
facebook/dpogostyniec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *