Producent ogrodzeń

Firma Dopieralski Stal jest producentem wysokiej jakości stali oraz systemów ogrodzeniowych, a także płotów, furtek oraz bram z pełną automatyką. Systemy ogrodzeniowe, dostępne w ofercie producenta znajdują zastosowanie zarówno na prywatnych posesjach jak i w budownictwie, przemyśle czy rolnictwie.

Firma Dopieralski Stal dostarcza produkty, które charakteryzują się dużą wytrzymałością i sztywnością a także wysoką jakością wykonania. Do produkcji stosuje materiały najwyższej jakości, wykonane zgodnie z normami Europejskimi. Wszystkie wyroby podlegają procesowi cynkowania, a na życzenie Klienta mogą zostać pokryte warstwą lakieru proszkowego.

Dystrybuujemy wysokiej jakości stal zbrojeniową w miastach takich jak Tychy, Pszczyna, Bielsko-Biała i oraz w innych, okolicznych miejscowościach – mówi Łukasz Dopieralski, właściciel firmy. – Współpracujemy tylko z europejskimi hutami, z których pochodzi wykorzystywana przez nas stal. Dzięki temu możemy być pewni, że dostarczane przez nas elementy stalowe wyróżniają się wysokimi parametrami technicznymi. Jakość wykonywanych przez nas elementów stalowych potwierdzamy stosownymi certyfikatami – kontynuuje pan Łukasz. – W naszej ofercie można znaleźć pręty i siatki zbrojeniowe o różnych średnicach i wymiarach oraz drut wiązałkowy.


W firmie Dopieralski Stal produkowane są: stal konstrukcyjna oraz żebrowana (dla domków jednorodzinnych), siatki zbrojeniowe z drutu stalowego oraz strzemiona i półfabrykaty. – Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania i przygotują ofertę dopasowaną do potrzeb klienta – dodaje pan Łukasz.

W naszej ofercie znajdują się panele ogrodzeniowe, płoty, do różnego zastosowania:

  • w budownictwie,
  • przemyśle,
  • rolnictwie,
  • na prywatnych posesjach.

Dostarczamy kompleksowy system wraz z wszystkimi akcesoriami montażowymi.

Jako Hurtownia Stali oferujemy pełną gamę wyrobów stalowych, takich jak:

– ceowniki,
– dwuteowniki,
– kątowniki,
– płaskowniki,
– profile,
– rury,
– teowniki

w różnych wymiarach oraz pręty gładkie i żebrowane o średnicach od 6mm do 40mm.

Posiadamy również w ofercie śruby, nakrętki i podkładki we wszystkich rozmiarach, a także akcesoria do spawania oraz wysokiej jakości tarcze do cięcia metalu.


Jesteśmy przekonani, że produkowane przez nas systemy ogrodzeniowe dla posiadłości, domów jednorodzinnych lub firm powinny być estetyczne, solidne i trwałe – zapewnia właściciel firmy. – Takie właśnie produkty mamy Państwu do zaoferowania, m.in. różnego rodzaju przęsła, wyposażone w niezbędne akcesoria montażowe oraz furtki i bramy z pełną automatyką.

Artykuł partnera

Pszczyna, ul. Górnośląska 21A
32 210 03 68, 723 777 555
dopieralskistal@o2.pl
www.dopieralskistal.pl
fb/dopieralski-stal

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *