Walentynki, Tłusty Czwartek

Na samą myśl kojarzą nam się ze słodkościami. W Dzień św. Walentego osobę, którą darzymy uczuciem możemy hojnie obdarować czymś słodkim wstępując na przykład do Cukierni Fabian przy ul. Kościuszki 46a. To tam cukiernicy dbają, abyśmy dostali kolorowego zawrotu głowy przy wyborze torcików ze śmietaną i truskawkami, a może ciastek w kształcie serduszek, a być może monodeserów oblanych lustrzaną polewą z porzeczkami w środku.

Idąc naprzeciw trendom, cukiernia wprowadziła do swojej oferty praliny oraz czekolady, którymi możemy obdarować swoją Walentynkę. Czekolady ręcznie wykonane i zdobione zachwycą nie tylko oko ale i podniebienie.
Praliny to z kolei kolorowy i smakowy zawrót głowy, każdy znajdzie coś dla siebie, aby się delektować i na poprawę humoru. Bo wiadomo nie od dziś, że czekolada posiada również właściwości zdrowotne. Więc NA ZDROWIE!

Do wyboru są również ciasta deserowe np:
eklery z kremem budyniowym, robionym jak za „dawnych czasów”, babeczki z owocami, czy lekkie bezy ze śmietaną lub rolady z bitą śmietaną.

Nie zapominajmy że 16 lutego to TŁUSTY CZWARTEK. Tego dnia nie można przejść obok cukierni Fabian i nie wstąpić na pączka robionego według receptury, która nie zmieniła się od ponad 40 lat.
Artykuł promocyjny

Tychy, ul. Kościuszki 46A
Tel. 32 219 22 23


Tychy Hala Targowa ul. Piłsudskiego 8 Box.nr: 17
Tel. 501 351 223

lodyfabian@interia.pl
cukiernialodziarniafabian.com.pl
facebook/lodyfabian

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *