Włoski materac + polska kołdra puchowa

Sen to najlepsza forma regeneracji naszego ciała. Jeśli jest on spokojny i komfortowy, możemy cieszyć się energią i dobrym samopoczuciem każdego dnia. Żeby tak było, należy zadbać o odpowiednie ułożenie naszego ciała podczas wypoczynku. Odpowiedni materac i ergonomiczna poduszka z pewnością nam w tym pomogą.

Materac Garda od Mollyflex to materac stworzony z myślą o osobach szukających komfortu oraz stabilnego podparcia. Jest to produkt o statusie CE wyrobu medycznego z możliwością przedłużenia gwarancji do 10 lat.
Górna warstwa rdzenia materaca wykonana z termo-elastycznego materiału Viscofoam Pneumatic®. Materiał ten zapewnia równomierne rozłożenie nacisku oraz ergonomiczne podparcie wszystkich krzywizn kręgosłupa. Jest to materiał z pamięcią kształtu, który reaguje nie tylko na nacisk ale również na temperaturę naszego ciała.

Podstawa materaca to stabilna piana wysokoelastyczna Polilattex® z dodatkiem lateksu. Jest to sprężysty materiał o dużej nośności. Dzięki temu materac jest bardzo uniwersalny i może być użytkowany przez osoby o bardzo różnej wadze ciała.
Pokrowiec materaca Garda wykonany jest z innowacyjnej dzianiny Silver Safe, która zawiera wiskozę z dodatkiem srebra i karbonu. To połączenie ułatwia odprowadzenie wilgoci i zapobiega jej gromadzeniu we wnętrzu materaca, a także ma działanie antybakteryjne i antystatyczne. Wypełnienie pokrowca stanowi miękka pianka I@foam®, która podnosi komfort materaca i powoduje efekt miękkiego dotyku.
Wszystkie materiały używane do produkcji materaców Mollyflex posiadają certyfikat CertiPur co jest gwarancją, że są one jest wolne od metali ciężkich oraz innych substancji szkodliwych.Artykuł promocyjny

  • regulamin promocji dostępny w sklepie

Salon Materacy i Mebli Mój Sen
Tychy al. Niepodległości 2
Tel. 694 079 694
www.mojsen.pl
fb/salonmojsen

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *