Usługi brukarskie Max-Bud. Autoryzowany Przedstawiciel Bruk-Bet Design

Od wielu lat zajmujemy się kompleksowym wykonywaniem robót brukarskich. Początki naszej działalności sięgają roku 1996 i związane są ze świadczeniem usług transportowych oraz handlem materiałami budowlanymi, a w szczególności kostką brukową. Doceniając walory estetyczne i szerokie możliwości jej zastosowania postanowiliśmy w roku 2000 poszerzyć działalność o usługi brukarskie.

Dzięki ogromnej ilości przeprowadzonych inwestycji, nabyliśmy odpowiedniego doświadczenia potrzebnego do zrealizowania nawet najtrudniejszych zadań – tych prywatnych jak również dla firm i instytucji.

Obecnie stanowimy integralną część rynku usług brukarskich, dzięki czemu mamy możliwość szybkiej i skutecznej reakcji na wszelkie zapotrzebowania. Nasi klienci zawsze pozostają w zadowoleniu po zakończonych realizacjach naszych wybitnych projektantów.

W roku 2015, poszerzyliśmy działalność naszej firmy o sprzedaż oraz montaż ogrodzeń zarówno do grodzenia posesji prywatnych jak również budynków oddanych do użytku publiczego: obiektów sportowych, fabryk, parków.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą jak i do odwiedzenia naszego oddziału w Mikołowie gdzie znajdą Państwo mnóstwo inspiracji oraz fachową poradę naszych konsultantów. Zapraszamy klientów z Mikołowa z Rybnika, Wodzisławia, Żor i okolic oraz całego województwa Śląskiego.

MAX-BUD” P.P.U.T.H. Bogusław Mrozek
Rybnik ul. Lipowa 56
Tel. 605 927 772

Oddział: Mikołów-Bujaków
ul. Dworcowa 5
Tel.609 616 717

Oddział Racibórz
ul. Łąkowa 26H
Tel. 665 577 977

http://maxbud-brukarstwo.pl/
fb/maxbudbrukarstwo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *