Pięknie opalona skóra przez cały rok?

Tak, to możliwe dzięki opalaniu natryskowemu! Każda z nas marzy o piękniej opalonej skórze. Taką opaleniznę można uzyskać bardzo szybko i nie musisz się narażać na szkodliwe działanie promieni słonecznych i jej przedwczesne starzenie. Z pomocą przybywa opalanie natryskowe. Jest to zdrowa i bezpieczna forma nadawania skórze pięknego koloru.

Zabieg polega na równomiernym pokryciu ciała mgiełką dzięki czemu całe ciało uzyska piękną, wakacyjną opaleniznę, która daje wrażenie zdrowia, atrakcyjności a dodatkowo kamufluje nierówności i przebarwienia na skórze.
W IMiDu STUDIO używamy do opalania natryskowego numeru 1 na świecie, firmy Fake Bake. To pionierzy w dziedzinie samoopalaczy łączących w swej formule składniki brązujące naturalnego pochodzenia – DHA i erytropoezę. Erytruloza działa dużo wolniej, niż popularny DHA, które gwarantują nawet o połowę dłużej utrzymujący się efekt opalenizny, a przede wszystkim bardzo naturalny rezultat. Żaden z produktów nie jest testowany na zwierzętach, nie zawiera parabenów. Ma przyjemny i delikatny zapach.

Opalanie natryskowe jest zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Jest to również bezpieczna forma opalania dla kobiet w ciąży, matek karmiących jak i osób, które z jakichkolwiek powodów nie mogą wystawiać się na promienie UV (alergie, problemy dermatologiczne itp.)

Kiedy najlepiej się opalić?
Na dwa lub jeden dzień przed wielkim wyjściem. Biorąc wcześniej pod uwagę depilację, peeling ciała. Ponieważ tylko tak przygotowana skóra da Ci idealną równomierną i trwałą opaleniznę.
Cały zabieg trwa maksymalnie do 30 minut, a opalenizna utrzymuje się około 10 dni, jeśli oczywiście przestrzegasz zaleceń o których usłyszysz jeszcze przed i po wizycie.

Ale IMiDu STUDIO to nie tylko opalanie natryskowe, ale przede wszystkim masaże relaksacyjne na twarz (masaż Kobido, japoński liftingujący, próżniowy) i ciało (masaż kamieniami, pałeczkami bambusowymi, świecą, czekoladą, miodem, pilingujący) na które serdecznie zapraszamy!
Artykuł promocyjny

Łaziska Górne, ul. Ogrodowa 50
Tel. 502 353 235
https://www.imidu.eu/
fb/IMiDuStudio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *