Najlepsze drzwi i okna w Mikołowie

Jesteśmy firmą działającą od 10 lat na rynku. Nasza działalność od zawsze związana była z stolarką okienną i drzwiową. Zapewniamy pełną obsługę w ramach zakupu, montażu, obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej.

Doradzamy klientowi, robimy bezpłatny pomiar a na końcu robimy profesjonalny montaż. Nieważne jakie okna wybierzesz jeśli nie zadbasz o odpowiedni montaż zakup najlepszych okien może być stratą pieniędzy. Nie popełnij błędu i skontaktuj się z Nami abyśmy mogli Ci doradzić w sprawie oferty, pokazać rozwiązania, które zapewnią Ci najwyższą jakość i oszczędności.
Oferty okien PCV w salonie Mikołów możemy przedstawić na miejscu ale nie jest problemem abyśmy zrobili ją online.

Oferta Nasza obejmuje czołowych producentów okien PCV, wyróżniających się jakością i ciekawą stylistyką, którą możemy dopasować do wnętrz nowoczesnych jak i klasycznych. Szeroki wybór porfili okien PCV wyróżnia Nas na rynku mamy bezpośredni dostęp do profili VEKA, SALAMANDER, REHAU, SCHUCO, ALUPLAST. Stolarka aluminowa to następny produkt w Naszej ofercie gdzie wielkość okien jest prawie bez ograniczeń. Realizacje dużych przeszkleń w aluminum staje się standardem. Drzwi wewnętrzne DRE, PORTA, VOSTER dają możliwości wyboru na miejscu w salonie Mikołów ul. Szarotek 1 można zobaczyć różne rodzaje drzwi na wystawie.

Kraft – Tomasz Buczkowski
Mikołów, ul. Szarotek 1
Tel: 532 251 794,
Tel: 664 699 448
e-mail: oferty@oknokraft.eu, biuro@oknokraft.eu
https://oknokraft.eu/
https://www.facebook.com/oknamikolow

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *