Piesek szuka domu

Witajcie! Jestem Fado, uroczy psiak, który nigdy nie miał swojego własnego domu. Moje życie to ciągła tułaczka po różnych schroniskach. Nigdy nie doświadczyłem, jak to jest mieć prawdziwą rodzinę i cieszyć się zabawkami.

W poszukiwaniu domu

Piesek szuka domu. Fado ma około 7 lat i jest średniej wielkości. Wyróżnia się eleganckim umaszczeniem – ma biały krawacik i białe skarpetki. Najbardziej na świecie kocha swoją opiekunkę Hanię. To ona dba o niego, wyprowadza na spacery i pokazuje piękno świata.

piesek szuka domu – przytulasy i całuski

Jestem przyjaznym i grzecznym psiakiem wobec obcych, ale zachowuję pewien dystans. Musisz sobie mnie zasłużyć na całuski, przytulasy i pełne zaufanie. Lubię aktywność w umiarkowanym stopniu, uwielbiam biegać i odkrywać łąki i lasy. Każdy zakamarek fascynuje mnie i muszę go dokładnie obwąchać.

Czasami jestem trochę lękliwy i coś może mnie przestraszyć, wtedy chciałbym wrócić do schroniska. Ale takich momentów jest coraz mniej. Moja uwaga szybko jest skierowana na smakołyki – jestem łasuchem z natury. Pozwalam mojej opiekunce na czesanie i jestem otwarty na głaskanie. Umiem się dostosować do szelek bezproblemowo. Zrozum proszę jak to jest, gdy piesek szuka domu.

Spacerki – lubię to!

Na spacerze spotykam inne psy obojętnie, bo już miałem okazję mieć kolegów w kojcu. Dlatego myślę, że chętnie zamieszkam w domu, gdzie jest inny piesek. Nie znam swojego stosunku do kotów. Szukam odpowiedzialnych, kochających ludzi, którzy chcieliby mnie adoptować. Dom bez małych dzieci w spokojnej okolicy byłby idealny. Jestem psiakiem, na którego zaufanie trzeba sobie zapracować, dlatego warto, aby potencjalny opiekun odwiedził mnie kilka razy.

Piesek szuka domu

Jeśli jesteś zainteresowany adopcją, skontaktuj się z Olą pod numerem telefonu 696 643 311.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *