Odkryj piękno Kalinowych wianków 100% natury, 100% ręczna robótka!

Jeśli szukasz wyjątkowego akcentu do swojego wyglądu lub chcesz obdarować bliską osobę prezentem pełnym uroku, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej kwiaciarni. Kalinowe Wianki to połączenie autentyczności natury i pasji florystów, co sprawia, że są one wyjątkowym dodatkiem do każdej okazji.

Nasza kwiaciarnia znajduje się pod adresem: ul. Jana Barona 22H w Tychach. Możesz także skontaktować się z nami pod numerem telefonu 602 630 959. Każdy Kalinowy Wianek jest wyjątkowym dziełem, stworzonym ręcznie przez naszych utalentowanych specjalistów. Dzięki temu każdy wianek jest nie tylko ozdobą, ale także wyrazem pasji i piękna natury.

Jeśli cenisz sobie unikalność i naturalność, nasze Kalinowe Wianki spełnią Twoje oczekiwania. Dodadzą uroku i magii każdej chwili, niezależnie od tego, czy jesteś na imprezie, sesji zdjęciowej czy romantycznym spotkaniu. Każdy wianek to wyjątkowy kompozycja, która emanuje pięknem i harmonią.

Serdecznie zapraszamy do naszej kwiaciarni, gdzie możesz osobiście obejrzeć i wybrać spośród różnorodności Kalinowych Wianków. A jeśli masz pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej, dzwoń pod numer 602 630 959.

Odkryj piękno natury w Kalinowych Wiankach z Kwiaciarni KAlinowe – dodaj uroku swoim chwilom!

KAlinowe
Tychy, ul. Jana Barona 22H
Tel. 602 630 959

fb/KAlinowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *