Czy uwielbiający głaskanie Taco, znajdzie swój nowy dom?

Taco to nie za duży psiak w średnim wieku (oceniany na 6-7 lat). Do zalet Taco niewątpliwie należą jego spokojne, zrównoważone usposobienie. Bardzo lubi spacerować – a jak widzicie Państwo na zdjęciach – potrafi także pięknie usiąść na prośbę przewodnika. Jest kochanym, spokojnym psiakiem, który uwielbia głaskanie. Taco przebywa w schronisku w okolicy Tarnowskich Gór.

Mieszka aktualnie z psim kolegą w jednym kojcu, a więc akceptuje inne psy – w przypadku gdyby miał zostać drugim psem w domu konieczny będzie spacer równoległy z psem rezydentem (standardowy w przypadku adopcji kolejnego psa do domu). Jego reakcja na koty może zostać sprawdzona w razie potrzeby.
Potrzebują Państwo więcej informacji? Chcą się Państwo umówić na spacer zapoznawczy? Proszę dzwonić pod numer podany w ogłoszeniu. Jeżeli wolontariuszka nie odpowiada to proszę wysłać smsa a na pewno oddzwoni.
Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI ODNOŚNIE PSA:
Ania: 782 332 341

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *