Karczma u Richarda – Tradycja, Smak i Gościnność

Zapraszamy do odkrycia magicznego miejsca, gdzie tradycja, smak i gościnność łączą się w doskonałą harmonię. Karczma u Richarda, położona przy ulicy Parkowej 20 B w malowniczej miejscowości Pszczyna, to idealne miejsce dla wszystkich poszukujących autentycznego doświadczenia kulinarnej podróży.

Nasz rodzinny lokal jest dumny z długiej historii i pasji do serwowania wyśmienitych dań, które czerpią inspirację z polskiej kuchni regionalnej. Stawiamy na tradycyjne receptury, starannie wyselekcjonowane składniki i przygotowanie potraw z miłością do jedzenia.

Nasze menu oferuje bogactwo smaków, które zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Możecie Państwo rozpocząć swoją podróż od wybornych przekąsek, takich jak chrupiące pierogi z różnorodnymi nadzieniami, tradycyjne kiełbasy w różnych wariacjach smakowych czy aromatyczne żurek z dodatkiem białej kiełbasy. Dla miłośników mięsa mamy również wyjątkowe dania główne, takie jak soczysta pieczeń wieprzowa z kluskami śląskimi, tradycyjny schabowy z kapustą i ziemniakami czy delikatny gulasz.

Przyjemność z jedzenia uzupełnia przyjazna atmosfera naszej karczmy. Nasza załoga składa się z pasjonatów, którzy zawsze chętnie doradzą w wyborze potraw i przygotują autentyczne doświadczenie kulinarnych rozkoszy. Niezależnie od tego, czy jesteście w podróży służbowej, spotykacie się z rodziną czy organizujecie przyjęcie okolicznościowe, jesteśmy gotowi zadbać o Wasze potrzeby i zapewnić niezapomniane doświadczenie gastronomiczne.

W Karczmie u Richarda dbamy o każdy detal, byście czuli się komfortowo i zrelaksowani. Wyjątkowo urządzona przestrzeń, rustykalne elementy wystroju i ciepłe oświetlenie tworzą przyjemną atmosferę, która przeniesie Was w czasie i pozwoli oderwać się od codzienności.

Jeśli chcecie doświadczyć prawdziwej polskiej gościnności i delektować się wyśmienitymi potrawami w przyjemnym otoczeniu, odwiedźcie Karczmę u Richarda. Serdecznie zapraszamy na Parkową 20 B w Pszczynie. Aby zarezerwować stolik lub uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 662 831 454

Karczma u Richarda
Pszczyna, ul. Parkowa 20B
Tel. 662 831 454
http://karczmauricharda.pl/
fb/KarczmauRicharda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *