Zapraszamy do świętowania 17. urodzin salonu Maarco Optyk!

Pragniemy podziękować naszym klientom za lata wsparcia i zaufania, dlatego przygotowaliśmy specjalne atrakcje i oferty, które trwają od 26 do 30 czerwca.

Jeśli chcesz sprawdzić swoje oczy i mieć pewność, że są w doskonałym stanie, zarejestruj się na bezpłatne profesjonalne badanie wzroku. Nasz doświadczony personel optyczny pomoże Ci ocenić Twoje potrzeby i zadbać o Twój wzrok.

Dodatkowo, oferujemy przesiewowe badanie OCT, które pozwoli nam dokładnie zbadać struktury oka i wykryć wszelkie potencjalne problemy. Dzięki temu będziesz mógł skorzystać z odpowiedniego leczenia, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Jeśli potrzebujesz nowych soczewek okularowych, to teraz jest idealny moment, aby je kupić. Oferujemy rewelacyjne zniżki na soczewki okularowe do -40%! Niezależnie od Twojego wady wzroku, znajdziesz odpowiednie soczewki w naszym salonie.

Jeżeli jesteś zainteresowany soczewkami progresywnymi, to mamy dla Ciebie dwie fantastyczne oferty. Możesz skorzystać z rabatu -30% na soczewki progresywne lub wybrać dwie pary soczewek w cenie jednej. Decyzja należy do Ciebie, wybierz to, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Nie zapomnieliśmy również o osobach szukających nowych okularów przeciwsłonecznych. U nas znajdziesz je z rabatem do -50%! Wybierz spośród naszej bogatej kolekcji i ciesz się dobrą ochroną przed słońcem w stylowym wydaniu.

Aby jeszcze bardziej urozmaicić Twoje doświadczenie, zapraszamy na dni z przedstawicielami markowych opraw, które odbędą się 27-28 czerwca. Będzie to doskonała okazja, aby zobaczyć najnowsze trendy i modele oprawek, a także skonsultować się z ekspertami od wzornictwa optycznego.

Oczywiście, nie zabraknie również słodkiego poczęstunku i upominków dla wszystkich naszych gości. Chcemy, abyście czuli się wyjątkowo i miło witani w naszym salonie.

Aby skorzystać z naszych urodzinowych ofert, prosimy o wcześniejszą rejestrację na badanie wzroku pod numerem telefonu 885 020 020.

Dziękujemy, że byliście z nami przez te 17 lat i mamy nadzieję, że razem z nami będziecie celebrować te wyjątkowe urodziny salonu Maarco Optyk!

Lędziny, ul. Lędzińska 14
Tel. 885 020 020

Lędziny, ul. Pokoju 17
Tel. 884 050 051
https://www.facebook.com/MaarcoOptyk/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *