Tort na roczek dla dziecka

Tort to nieodzowny element urodzinowego przyjęcia każdego dziecka. Dla dzieci najistotniejszy jest przede wszystkim jego wygląd, natomiast smak schodzi na drugi plan.

http://cukiernia.tychy.pl/

Dzieciaki są wzrokowcami, dlatego też decydując się na zakup tortu warto zwrócić uwagę przede wszystkim na jego wygląd, który powinien przypaść do gustu nie tylko jubilatowi, ale również zaproszonym gościom. Większość rodziców zastanawia się nad tym, jaki tort na urodziny kupić dla rocznego dziecka. Wprawdzie taki maluch nie ma w tym wieku własnego zdania, jednak zwraca już uwagę na różne szczegóły, dlatego warto postawić na coś, co z pewnością wpadnie mu w oko.

Tort tęczowy

Tęcza to świetny pomysł na tort na roczek dla dziewczynki, ponieważ kolorowe barwy są nie tylko bardzo dziewczęce, ale z pewnością zwrócą na siebie uwagę takiego maluszka. W jaki sposób wykonać taki tort? Wystarczy jedynie użyć kilku różnokolorowych barwników, które można dosyć zarówno do ciasta, jak i masy kremowej. Efekt z pewnością będzie oszałamiający, a to jest w tym wszystkim przecież najważniejsze.

Tort w kształcie samochodziku

Jeśli chodzi o tort na roczek dla chłopca, to najlepiej w tym przypadku sprawdzi się motyw samochodu np. wozu strażackiego, wozu policyjnego czy też koparki. Przygotowanie takiego tortu wydaje się bardzo skomplikowane, jednak wszystko polega głównie na odtworzeniu odpowiedniego kształtu oraz kolorów co w rzeczywistości nie jest wcale takie trudne. Maluch z pewnością będzie zauroczony takim tortem pomimo tego, iż nie będzie mógł się nim pobawić.

Cukiernio lodziarnia Fabian
Tychy, ul. Kościuszki 46A
Tel. 32 219 22 23
lodyfabian@interia.pl
lodyfabian
cukiernialodziarniafabian

Źródło:do-przedruku.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *