Jakie rośliny sadzimy we wrześniu?

Wrzesień to czas zmieniającej się przyrody, ale także doskonały moment na sadzenie roślin, które zauroczą Cię swoją urodą w przyszłym roku. Gospodarstwo Ogrodnicze Krzysztof Świerkot w Pszczynie, ul. Słoneczna 7, to miejsce, gdzie Twoje ogrodowe marzenia stają się rzeczywistością!

Jakie rośliny warto sadzić we wrześniu?

  1. Wrzosy: To niezaprzeczalny symbol jesieni. Sadząc wrzosy we wrześniu, masz pewność pięknych kwiatów na przyszły sezon. Ich różnorodność kolorów dodaje uroku każdemu ogrodowi.
  2. Tulipany i Cebulki Wiosenne: Jeśli marzysz o kolorowej wiosennej rabacie, teraz jest odpowiedni moment na posadzenie cebulek tulipanów, narcyzów i krokusów. Efekty będziesz podziwiał już wczesną wiosną.
  3. Byliny: Wrzesień to idealny czas na sadzenie bylin. Wybierz rośliny trwałe, które będą cieszyć Twoje oczy przez wiele sezonów. Rudbekie, astilbe czy helenium to tylko niektóre z urokliwych propozycji.
  4. Drzewa i Krzewy Ozdobne: Sadzenie drzew i krzewów w chłodniejszych miesiącach ma wiele zalet. Teraz mają czas na zakorzenienie się przed nadejściem zimy, by wiosną zakwitnąć w pełnej krasie.
  5. Trawy Ozdobne: Trawy dodają ogrodowi lekkości i elegancji. Wrzesień to doskonały okres na posadzenie różnych odmian, które pięknie prezentują się w jesiennej scenerii.
  6. Warzywa Na Przyszły Rok: To także czas na myślenie o przyszłym sezonie ogrodniczym. Posadzenie roślin warzywnych takich jak czosnek czy cebula pozwoli Ci cieszyć się własnymi plonami.
  7. Różne Warianty Ozdobne: Ogród to Twoja paleta artystyczna! Zwróć uwagę na ozdobne trawy, krzewy z ciekawą strukturą lub wrzosy ozdobne, które wniosą harmonię i kontrast do Twojego ogrodu.

Skontaktuj się z nami lub odwiedź nas osobiście!!
Pszczyna, ul. Słoneczna 7
Telefon: 667 139 115

Niech Twój ogród stanie się miejscem magicznym dzięki roślinom posadzonym we wrześniu. Gospodarstwo Ogrodnicze Krzysztof Świerkot to partner w Twojej ogrodowej podróży!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *