KOSTKA ARKADY innowacyjne urządzenie do „prostowania” paznokci

Kostka Arkady to urządzenie medyczne stworzone przes polaka Adriana Arkade, wykorzystywane do korekcji wrastających paznokci. Efektem zabiegu metodą Arkady jest przywrócenie płytce paznokciowej odpowiedniego kształtu oraz wymuszenie właściwej pozycji wzrostu. Umożliwia to zarówno sama kostka, jak i żywica akrylowa. Jest to alternatywa do innych zabiegów korekcyjnych wrastających paznokci takich jak klamry. Efekt jest już po pierwszym zabiegu.

Na czym polega zabieg z wykorzystaniem Kostki Arkady?
Zabieg metodą Arkady polega na wydobyciu specjalnym manipulatorem wrastającej części paznokcia z wałów okołopaznokciowych i wymuszeniu dalszego jego wzrostu w prawidłowej pozycji, to pozwala na przywrócenie właściwego toru wzrostu paznokcia oraz odpowiedniego kształtu i wyglądu płytki paznokciowej, a także wyeliminowanie bólu.
Ukształtowany paznokieć jest utrwalany żywicą akrylową. Stanowi ona rusztowanie dla płytki paznokcia, i podtrzymuje ją w odpowiedniej pozycji.

Przeciwskazania do wykonania zabiegu.
Za pomocą Kostki Arkady można pomóc wielu osobom borykającym się z problemem wrastających paznokci. Istnieją jednak przeciwskazania do zabiegu i są nimi zmiany nowotworowe oraz zanik płytki paznokciowej.

Czy zabieg jest bolesny?
Zabieg nie jest całkowicie bezbolesny. Pacjenci podczas zabiegu odczuwają ból, co jest naturalnym odczuciem w przypadku manipulacji przy zmienionym chorobowo paznokciu ze współistniejącym już przed zabiegiem bólem i stanem zapalnym. Jednakże ból podczas zabiegu jest krótkotrwały i szybko mija, pozostawiając po sobie ulgę.
Zalety zabiegu to mała inwazyjność, w porównaniu do innych metod chirurgicznych, natychmiastowa ulga w bólu, estetyka wyglądu paznokcia, mała ilość przeciwskazań.

Nie zwlekaj z wizytą u specjalisty
Jeśli masz problem z krzywymi lub wrastającymi paznokciami, nie zwlekaj i umów się na wizytę w Gabinecie Podologicznym Monika Końska. Oferujemy profesjonalne prostowanie paznokci z wykorzystaniem Kostki Arkady, która jest bezbolesna, skuteczna i trwała. Zadbaj o zdrowie i piękno swoich stóp i ciesz się komfortem życia.
Nie czekaj dłużej i zadzwoń do nas pod numer 793 555 199 lub odwiedź naszą stronę na Facebooku, aby umówić się na konsultację i zabieg. Gabinet podologiczny Monika Końska zaprasza!

Artykuł promocyjny

Tychy,ul. Wejchertów 6
Tel. 793 555 199
Fb/gabinetpodologicznyMonikaKonska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *