Sklep dla Twojego pupila w Mikołowie!

Marzysz o idealnym sklepie zoologicznym, gdzie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz dla swojego pupila? Jeśli tak, to Sklep Zoologiczny „Collie” na ulicy Okrzei 8 w Mikołowie jest dokładnie tym miejscem, które spełni Twoje oczekiwania. Przyjdź do nas i przekonaj się, dlaczego jesteśmy ulubionym miejscem zakupów dla miłośników zwierząt.

W „Collie” nie tylko sprzedajemy produkty dla zwierząt, ale jesteśmy również zespołem pasjonatów, którzy kochają i dbają o zwierzęta tak samo jak Ty. Nasza wiedza i doświadczenie pozwoli Ci dokonać najlepszego wyboru dla Twojego pupila.

Oferujemy szeroki wybór karm suchych i mokrych dla psów, kotów, gryzoni, ptaków, ryb i innych zwierząt. Współpracujemy tylko z renomowanymi producentami, którzy oferują wysokiej jakości i zdrowe produkty, spełniające potrzeby żywieniowe Twojego zwierzęcia. Nasz personel chętnie pomoże Ci w wyborze odpowiedniego pożywienia, uwzględniając indywidualne wymagania żywieniowe i preferencje Twojego pupila.

Oprócz karm, w „Collie” znajdziesz również szeroki wybór akcesoriów dla zwierząt. Nasze półki są pełne wygodnych legowisk, kocyków, zabawek, obroży, smyczy, klatek i innych niezbędnych przedmiotów. Niezależnie od tego, czy masz psa, kota, królika czy akwarium z rybkami, u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby zapewnić im komfort i szczęście.

Nasza oferta nie kończy się na produktach. W „Collie” mamy także wspaniałą drużynę specjalistów, którzy służą fachową radą i wsparciem. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zdrowia, żywienia czy pielęgnacji swojego zwierzęcia, nasi pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Dbamy o to, abyś otrzymał kompleksową opiekę i wsparcie w każdej kwestii dotyczącej Twojego pupila.

Mikołów, ul. Okrzei 8
Tel. 507 236 428
Fb/sklepzoologicznycollie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *