Kamienica Sienkiewicza 1

Naszą główną misją jest stworzenie miejsca oferującego różnorodny wachlarz usług, zachowując przy tym urok naszej kamienicy, która niewątpliwie stanowi o kulturze regionu.

Apartamenty na wynajem

W Tychach w szybkim tempie powstaje wiele nowoczesnych obiektów, co oczywiście cieszy – bo to oznacza, że miasto się rozwija. My jednak chcielibyśmy dać drugie życie miejscu, które jest wpisane w historię regionu. Zapraszamy więc, do zapoznania się z krótką charakterystyką Kamienicy Sienkiewicza 1. W kamienicy znajdują się apartamenty na wynajem.

5-10-15
Polska marka, oferująca starannie zaprojektowane i uszyte, wytrzymałe i praktyczne ubrania głównie, lecz nie tylko dla dzieci. W naszej kamienicy znajduje się jedyny sklep 5-10-15 w Tychach i okolicy. Proponujemy odzież na co dzień, w stylu formalnym i sportowym. Ceny produktów są adekwatne do jakości. Jednak firma wychodzi naprzeciw wszystkim klientom, stosując wszelkiego rodzaju promocje.
Klub Tiger
Zapraszamy do najstarszej i najbardziej klimatycznej siłowni w Tychach. Nasz klub to kameralne miejsce, w którym każdy znajdzie przestrzeń dla siebie. U nas nie ma konieczności zawierania umów, nie wymagamy żadnych zobowiązań finansowych. Do końca maja mamy wyjątkową promocję na karnety miesięczne.
Fizjo-Sens
Centrum Terapii i Diagnozy – terapeuci pełni pasji i zaangażowania, zajmujący się kompleksową rehabilitacją dzieci i młodzieży.
Żabka
Jeżeli wciąż nie wiecie, o jakiej kamienicy mowa, na zbiegu ulic Sienkiewicza 1 i Kościuszki 33, mieści się najpopularniejszy sklep – Żabka.
Artykuł promocyjny

Stalwag Nieruchomości Sp. z o.o.
biuro@homeandbusiness.eu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *