Zadbaj o swoje widzenie z promocją „Powrót do Szkoły” w Optica!

Ochrona Oczu z Soczewkami Okularowymi z Filtrem Światła Niebieskiego. Sezon powrotu do szkoły to doskonały moment, aby zadbać o swoje zdrowie i komfort wzrokowy. W tym celu Salon Optyczny Optica, przygotował wyjątkową promocję, która pozwoli Ci dbać o swoje widzenie i jednocześnie oszczędzić!

Promocja „Powrót do Szkoły” – Rabat do 60% na Soczewki Okularowe z Filtrem Światła Niebieskiego

W ramach naszej promocji, która trwa do 31 października, oferujemy Ci soczewki okularowe z filtrem światła niebieskiego z niesamowitym rabatem do 60%! Światło niebieskie emitowane przez ekrany komputerów, smartfonów i telewizorów może być szkodliwe dla oczu i wpływać na jakość Twojego snu. Nasze soczewki z filtrem światła niebieskiego pomogą Ci ochronić swoje oczy przed negatywnym wpływem tego rodzaju światła.

Optica – Twój Partner w Drodze do Lepszego Widzenia

Nasi specjaliści w dziedzinie optyki i okulistyki posiadają wieloletnie doświadczenie i wiedzę, aby zapewnić Ci najlepszą opiekę nad Twoim wzrokiem. Niezależnie od Twoich potrzeb, chętnie Ci pomożemy w doborze odpowiednich soczewek okularowych z filtrem światła niebieskiego, które dopasowane będą do Twojego stylu życia.

Nasze Lokalizacje

  1. Łaziska Górne, ul. Dworcowa 23 – tel. 882 905 568
  2. Łaziska Górne, ul. św. Jana Pawła II 4c – tel. 694 028 964
  3. Orzesze, ul. Rybnicka 3 – tel. 602 438 568

Skorzystaj z Promocji już Dziś!

Nie czekaj! Teraz to najlepszy moment, aby zadbać o swoje oczy i zapewnić sobie komfortowe widzenie. Odwiedź jedną z naszych lokalizacji lub zadzwoń pod jeden z naszych numerów telefonów, aby umówić się na bezpłatne badanie wzroku i skorzystać z naszej wyjątkowej promocji „Powrót do Szkoły”. Optica to gwarancja najwyższej jakości i dbałości o zdrowie Twoich oczu.

Łaziska Górne, ul. Dworcowa 23
Tel. 882 905 568
Łaziska Górne ul. św. Jana Pawła II 4c
Tel. 694 028 964
Orzesze, ul. Rybnicka 3
Tel. 602 438 568
www.optica.rsl.pl
Fb/Optica.rsl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *