Ożyw swój ogród pięknem lawendy i urokiem wrzosów!

Gospodarstwo Ogrodnicze Krzysztof Świerkot w Pszczynie zaprasza do akcji „Lawenda i Wrzos”! Przygotowaliśmy dla Ciebie niepowtarzalną okazję, aby ożywić swój ogród i stworzyć magiczny klimat wokół swojego domu.

🌸 Lawenda – królowa ogrodów! Jej niepowtarzalny zapach i wyjątkowy wygląd sprawią, że Twój ogród stanie się prawdziwym zakątkiem relaksu. Odwiedź nasze gospodarstwo ogrodnicze i wybierz najpiękniejsze odmiany lawendy, które urozmaicą Twoją przestrzeń ogrodową. Lawenda nie tylko wspaniale prezentuje się w rabatach i kompozycjach kwiatowych, ale również przyciąga pszczoły i motyle, co przyczynia się do wsparcia lokalnej przyrody.

🍃 Wrzosy – urok natury w pełnej okazałości! Jeśli pragniesz, aby Twój ogród rozkwitał barwami także jesienią, wrzosy są idealnym wyborem. Ich piękne kępy kwiatów nadadzą Twojemu ogrodowi unikalny charakter, a różnorodność kolorów sprawi, że każdy spacer będzie prawdziwą przyjemnością.

Nasz zespół doświadczonych ogrodników chętnie pomoże Ci dobrać odpowiednie rośliny do Twojego ogrodu. Doradzimy, jak pielęgnować lawendę i wrzosy, aby przez cały sezon rośliny zachwycały swoim pięknem.

Zadzwoń pod numer tel. 667 139 115 i dowiedz się więcej o akcji „Lawenda i Wrzos”. Zapraszamy do odwiedzenia naszego Gospodarstwa Ogrodniczego Krzysztof Świerkot na ul. Słonecznej 7 w Pszczynie.

Ożyw swój ogród pięknem lawendy i urokiem wrzosów już teraz! Gospodarstwo Ogrodnicze Krzysztof Świerkot – miejsce, w którym Twoje ogrody spełniają marzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *