Manicure hybrydowy – piękne paznokcie

Chyba każda z nas przywiązuje dużą wagę do wyglądu swoich paznokci. Jednak malowanie ich zwykłym lakierem, mimo że często efekt jest bardzo dobry, niekoniecznie jest trwałe. Warto skorzystać z czegoś nowego i bardziej trwałego, a takim zabiegiem jest właśnie manicure hybrydowy.

W ostatnich latach stale rośnie grupa kobiet regularnie korzystających z usług salonów kosmetycznych. Wiele z nich zastanawia się, czy nie skorzystać z metody pielęgnacji paznokci, jaką jest manicure hybrydowy. Obecnie zabieg ten oferowany jest przez większość renomowanych salonów piękności. Możliwości, jakie stwarza ten zabieg oraz jego efekty sprawiają, że jest on godną uwagi pozycją na liście dostępnych form pielęgnacji paznokci.

Manicure hybrydowy ze względu na swój kompleksowy charakter może być szczególnie atrakcyjny dla kobiet, które nie mogą poświęcić zbyt wiele czasu na zabiegi upiększające. Będzie on więc idealny nie tylko dla kobiet aktywnych zawodowo, ale także dla matek, którym większość czasu zajmuje opieka nad małymi dziećmi. Dzięki zabiegowi, jakim jest manicure hybrydowy, również te kobiety będą mogły cieszyć się pięknymi, zadbanymi i przede wszystkim zdrowymi paznokciami.

Manicure hybrydowy to zabieg, którego efekty będą widoczne na naszych paznokciach przez okres około trzech tygodni. Lakiery używane w trakcie tego zabiegu różnią od klasycznych, zwykłych lakierów do paznokci. Lakiery do manicure hybrydowego łączą w sobie właściwości żelu, akrylu i normalnego lakieru. Ze względu na efekt utrzymujący się przez trzy tygodnie, zabieg ten idealnie nadaje się na dłuższe wyjazdy, jak na przykład urlop czy wyjazdy służbowe. Już przy cienkiej warstwie lakieru możemy osiągnąć lśniący i trwały kolor, który nie będzie szybko blaknął, kruszył się ani odpryskiwał.

Salon Kosmetyczny Dotyk Piękna
Pszczyna, ul. Szymanowskiego 23
Tel. 790 443 297
fb/Dotyk

nemenzino

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *