Najlepsza opieka dla Twojego dziecka

Wybór odpowiedniej placówki przedszkolnej dla dziecka jest kluczowy dla jego rozwoju w początkowym, najważniejszym etapie edukacji. Dlatego tak ważne jest to, aby tego wyboru dokonać świadomie i z przekonaniem co do jego słuszności.

Przedszkole to niezwykle ważny etap w edukacji każdego dziecka. To nie tylko zapewnienie dobrej zabawy i opieki dla malucha, ale także etap rozwoju społecznego, nawiązywania relacji z rówieśnikami, przygotowanie do obowiązku szkolnego. To moment, który kształtuje dziecko i nadaje mu kierunek, w którym będzie podążało przez kolejne lata swojej edukacji. Dlatego tak ważne jest to, aby zapewnić dziecku najlepsze możliwe warunki do rozwoju.

Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze przedszkola?
– Jest bardzo wiele czynników, które przekładają się na jakość świadczonych usług w przedszkolu. Najważniejsza jest moim zdaniem odpowiednia kadra. Po pierwsze ludzi wykształconych, doświadczonych i dobrze znających specyfikę pracy z dziećmi – wyjaśnia Katarzyna Juranek, właścicielka przedszkola „Zaczarowana Kraina” w Orzeszu. – Po drugie osób z odpowiednim podejściem, kochających dzieci, dających im miłość, ciepło, wyrozumiałość oraz indywidualne podejście – dodaje.

Zajęcia z dziećmi w przedszkolu „Zaczarowana Kraina” ukierunkowane są na aktywność dziecka i rozwój poprzez nabywanie doświadczeń w obszarze rozwoju fizycznego, emocjonalnego, społecznego i poznawczego. W przedszkolu prowadzone są zajęcia z ceramiki, rytmiki, muzyczno-ruchowe, sensoryczne czy nauka języka angielskiego.
Placówka posiada szeroką gamę zajęć plastycznych i sportowych. Zajęcia dydaktyczne są dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości dziecka oraz stymulują jego wielokierunkowy rozwój.

„Zaczarowana Kraina” stawia także na kształtowanie odpowiednich postaw, dopasowanych do aktualnych czasów. – Mocno wspieramy postawy proekologiczne czy kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych. Zapewniamy dzieciom zdrowe odżywianie oraz możliwość nauki i zabawy na świeżym powietrzu w bezpiecznym ogrodzie z placem zabaw. Wykorzystujemy metody aktywizujące dzieci w każdym wieku – kontynuuje Katarzyna Juranek.

Przedszkole oferuje również pomoc psychologiczno-pedagogiczną, logopedyczną oraz zajęcia z neurologopedą. – Dodatkowo nasze sale wyposażone w pomoce dydaktyczne oraz sprzęt niezbędny do świetnej zabawy i nauki na najwyższym poziomie. Obdarzamy dzieci ciepłem i miłością, a w przedszkolu panuje domowa atmosfera – zapewnia Katarzyna Juranek.

Jeśli chcesz sprawdzić i zobaczyć jak funkcjonuje przedszkole „Zaczarowana Kraina”, upewnić się, że to najodpowiedniejsze miejsce dla Twojego dziecka, masz pytania i chcesz poznać szczegóły, umów się na wizytę. Pamiętaj, że od Twojego wyboru zależy przyszłość Twojego dziecka i jego rozwój w pierwszym, najważniejszym etapie edukacji.

Artykuł partnera

Zaczarowana Kraina zaprasza do swoich placówek.
Mikołów ul. Plebiscytowa 34
Mikołów ul. Skalna 12
Orzesze ul. Gliwicka 12

Tel. 602 741 180
www.zaczarowanakraina.com
https://www.facebook.com/ZaczarowanaKraina

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *