Sprzedaż węgla i usługi transportu -Skład Opału GALAX

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług związanych z sprzedażą węgla i transportem opału. Jesteśmy firmą, która od lat dostarcza wysokiej jakości węgiel do domów i firm. Nasza siedziba znajduje się pod adresem Orzesze ul. Św. Wawrzyńca 78, a jesteśmy dostępni pod numerami telefonów: 791-390-596 oraz 515-339-491. Gwarantujemy Państwu kompleksową obsługę oraz konkurencyjne ceny.

Nasza oferta sprzedaży węgla

Nasz skład opału Galax to miejsce, gdzie znajdziecie Państwo szeroki wybór rodzajów węgla, dopasowanych do różnych potrzeb i pieców. Oferujemy węgiel węgierski, kamienny, brunatny oraz wiele innych odmian. Nasze produkty charakteryzują się wysoką kalorycznością, co sprawia, że są one wydajne i ekonomiczne w użytkowaniu. Dzięki współpracy z nami, będziecie Państwo mogli cieszyć się ciepłem i komfortem w swoich domach przez całą zimę.

Usługi transportu opału

Oprócz sprzedaży węgla oferujemy także usługi transportu opału. Nasza flota pojazdów jest w pełni dostosowana do przewozu opału, co gwarantuje bezpieczne i terminowe dostawy. Bez względu na ilość zamówionego węgla, jesteśmy w stanie dostarczyć go pod wskazany adres w krótkim czasie. Dla naszych klientów priorytetem jest pełne zadowolenie, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby dostawy odbywały się sprawnie i bezproblemowo.

Dlaczego warto wybrać Skład Opalu Galax?

  1. Bogaty wybór produktów: Oferujemy różne rodzaje węgla, aby sprostać różnym potrzebom naszych klientów.
  2. Wysoka jakość: Nasze produkty charakteryzują się wysoką kalorycznością, co gwarantuje efektywne ogrzewanie.
  3. Konkurencyjne ceny: Dążymy do utrzymania atrakcyjnych cen, co sprawia, że nasze usługi są dostępne dla szerokiego grona klientów.
  4. Szybka i niezawodna dostawa: Nasza flota transportowa jest gotowa do dostarczenia opału w każdym miejscu i czasie.
  5. Profesjonalna obsługa: Nasza załoga jest zawsze gotowa odpowiedzieć na Państwa pytania i pomóc w wyborze odpowiedniego opału.

Zaufaj GALAX i ciesz się komfortowym ogrzewaniem w swoim domu. Zadzwoń pod numer 791-390-596 lub 515-339-491, aby złożyć zamówienie lub uzyskać więcej informacji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i czekamy na Wasze zgłoszenia.

SKŁAD OPAŁU GALAX
Orzesze ul. Św. Wawrzyńca 78
Tel. 791-390-596
Tel. 515-339-491
https://slaskiekogroszek.pl/
https://www.facebook.com/skladopalu.galax

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *