Troska o Twoje stopy: 25 lat doświadczenia w sprzedaży polskiego obuwia ze skór naturalnych!

Jesteśmy firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem. Sprzedażą obuwia zajmujemy się od 25 lat. Promujemy wyłącznie obuwie Polskich producentów, wykonane ze skór naturalnych. Naszą współpracę opieramy na sprawdzonych firmach obuwniczych, które cechują się wysoką jakością wykonania, nowoczesnym wzornictwem oraz wygodą i trwałością użytkowania.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, aby zapewnić jak najlepszą obsługę oraz fachową poradę w celu jak najlepszego dopasowania obuwia. Oferujemy bardzo wygodne i komfortowe obuwie w przystępnej cenie! Serdecznie zapraszamy do zakupów !!!

Nasi czołowi producenci obuwia:

OBUWIE DAMSKIE:

1) PULSO – Producent obuwia damskiego specjalizujący się w produkcji wygodnego obuwia na miękkich profilowanych wkładkach. Obuwie występuje w powiększonej tęgości G 1/2 oraz H, dostępne w rozmiarach od 33 do 42.

2) MOREK – Producent obuwia damskiego z Kalwarii Zebrzydowskiej. Modne i wygodne obuwie w rozmiarach od 34 do 41.

3) ŻUREK – Producent obuwia damskiego z Rabki Zdrój. Obuwie dostępne od 34 do 41.

4) MACIEJKA – Producent obuwia damskiego, którego cechuje nowoczesne wzornictwo oraz najwyższej jakości skóry naturalne.

5) HELIOS – Producent obuwia damskiego z Łukowa – Obuwie tej firmy to gwarancja komfortu chodzenia przez cały aktywny dzień. 

6) AXEL- Producent obuwia dumskiego z Częstochowy – Obuwie o powiększonej tęgości, dzięki zastosowaniu materiałów „stretch” cholewka dopasowuje się do każdej stopy. Obuwie wyposażone w profilowane wkładki poprawiające komfort użytkowania. 

OBUWIE MĘSKIE:

1) OTMĘT – Producent obuwia męskiego oraz damskiego z Krapkowic. Otmęt to 80 lat tradycji w produkcji wygodnego obuwia skórzanego. Znakiem rozpoznawczym tej firmy to welury skórzane w różnej kolorystyce w formie półbutów oraz trzewików sięgających kostek. 

2) KRIS-BUT – Producent obuwia męskiego z Myszkowa. Obuwie typu Casual, eleganckie o charakterze sportowym, wykonane z najwyższej jakości skór dla najbardziej wymagających klientów. 

3) RICO – Producent obuwia męskiego z Częstochowy. Wygodne obuwie na co dzień, wykonane z miękkich skór naturalnych. 

4) IGUANA – Producent obuwia męskiego z Myszkowa. Wygodne obuwie wizytowe, cechujące nowoczesną stylistykę oraz jakość materiałów.

5) BEFADO – Producent obuwia damskiego, męskiego oraz dziecięcego. Firma specjalizuje się w produkcji obuwia tekstylnego z atestem zdrowa stopa.

6) BEFADO Linia DR. ORTO – Obuwie tekstylne przeznaczone dla stóp wrażliwych i cukrzycowych o podwyższonej tęgości z podeszwą antypoślizgową. 

Sklep Obuwniczy Magdalena Niepsuj
Mikołów, ul. Rynek 6
Tel. 601 510 412
Fb/Obuwie-PL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *