Ciao Pizza & Panuozzo-Smak włoskiej tradycji w Twoim talerzu !

Czy kiedykolwiek marzyłeś o autentycznym smaku Włoch bez konieczności podróżowania za granicę? Ciao Pizza & Panuozzo, znajdująca się przy ulicy Piwowarskiej 26 w Pszczynie, to miejsce, w którym włoska tradycja kulinarnej doskonałości spotyka się z nowoczesnym twistem.

Nasze wykwintne dania opierają się na starannie dobranej kombinacji świeżych składników, które są ukoronowane autentycznymi włoskimi recepturami. Każda pizza wypiekana jest w piecu opalanym drewnem, co nadaje naszym daniom niezwykłego, aromatycznego smaku i chrupiącej konsystencji, którą pokochasz od pierwszego kęsa.

Jednak to nie wszystko! Nasze panuozzo, wypełnione najświeższymi składnikami i pieczone z miłością, przeniosą Cię prosto do włoskiej trattorii, gdzie atmosfera jest pełna ciepła i smaku.

Nieustannie dążymy do zapewnienia naszym klientom niezapomnianych doznań smakowych, dlatego nasze menu obejmuje szeroki wybór dań, które zadowolą każde podniebienie. Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem klasycznej pizzy, czy też chcesz spróbować czegoś nowego, Ciao Pizza & Panuozzo ma wszystko, czego potrzebujesz, aby odkryć prawdziwy smak Włoch.

Zapraszamy Cię serdecznie do odwiedzenia naszej restauracji w Pszczynie. Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 534 007 359, aby zarezerwować stolik dla siebie i swoich bliskich lub złożyć zamówienie na wynos.

Ciao Pizza & Panuozzo – Twoje włoskie doświadczenie kulinarne tuż obok Ciebie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *