Rabat 10% na obrączki w Janosz Jubiler!

Zbliża się Twój wielki dzień i szukasz idealnych obrączek, które będą symbolizować Waszą miłość i więź? Mamy dla Ciebie doskonałą ofertę! Janosz Jubiler, zlokalizowany w Tychach przy ulicy Bocheńskiego 4 oraz al. Niepodległości 43, oferuje rabat 10% na wszystkie obrączki do końca czerwca!

W Janosz Jubiler wiemy, jak ważny jest wybór odpowiednich obrączek, które będą towarzyszyć Wam przez całe życie. Dlatego oferujemy szeroki wybór wzorów, stylów i materiałów, abyś mógł znaleźć idealne obrączki, które odzwierciedlą Wasze indywidualne gusta i osobowość.

Nasi doświadczeni jubilerzy służą pomocą i doradzą Ci w wyborze obrączek, które będą idealnie pasować do Waszej wizji. Oferujemy zarówno klasyczne, eleganckie wzory, jak i nowoczesne, unikalne projekty, abyś mógł znaleźć coś, co spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Korzystając z naszej promocji, możesz zaoszczędzić 10% na każdej parze obrączek do końca czerwca. To doskonała okazja, aby zainwestować w symbol Waszej miłości, jednocześnie oszczędzając przy tym.

Zapraszamy do odwiedzenia jednego z naszych salonów jubilerskich w Tychach – ul. Bocheńskiego 4 lub al. Niepodległości 43. Nasi eksperci z przyjemnością przedstawią Ci nasze kolekcje obrączek, odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą Ci dokonać wyboru, który będzie spełniał wszystkie Twoje oczekiwania.

Skorzystaj z naszej promocji na obrączki i zabezpiecz swój wyjątkowy moment na długie lata. Janosz Jubiler w Tychach zaprasza Cię do skorzystania z rabatu 10% do końca czerwca.

Tychy, ul. Bocheńskiego 4
Tel. 32 219 19 13
Tychy, al. Niepodległości 43
Tel. 690 931 331
www.janoszjubiler.pl
fb/janoszjubile
r

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *