Biżuteria jako idealny prezent na walentynki

Zastanawiając się nad najlepszym prezentem walentynkowej dla bliskiej nam osoby, warto pod uwagę wziąć specjalną biżuterię, która swoim kształtem i formą nawiązywałaby do naszego uczucia.

Firmy jubilerskie na okres dnia zakochanych wypuszczają specjalne walentynkowe kolekcje, które nie tylko mają przyciągnąć uwagę, ale przede wszystkim nawiązać do uczuć, którymi darzymy obdarowywaną osobę.

Nadal najczęściej wybieraną biżuterią jest ta, którą możemy się podzielić. W grę wchodzą tutaj wisiorki w postaci serduszka do przełamania, na którym będą wygrawerowane dwa imiona i ukochani dzielą się swoimi połówkami. Może to być wisiorek bez grawerunku albo też wisiorek w kształcie napisu Love, który również można przełamać i obdarować cząstką bliską osobę.

Kobieta, wybierając prezent na walentynki, swojemu lubemu przeważnie wybiera prosty naszyjnik z imieniem, na przykład w kształcie okręgu, na którego brzegach wygrawerowany jest miłosny komunikat oraz wymienione imię ukochanej lub ukochanego.

Swojej ukochanej nadal najczęściej mężczyzna kupuje wisiorek w kształcie z serca z wygrawerowanym w nim imieniem. Popularnością cieszą się wyroby wyprodukowane ze złota i srebra, zgodnie z zasadą, że tylko metale szlachetne zapewniają długą trwałość wyrobu.

Cała ta kolekcja biżuterii, którą możemy ofiarować na walentynki, zamyka się w jednym pojęciu biżuterii imiennej lub biżuterii spersonalizowanej. Jest to ta sama biżuteria, tylko inaczej nazwana.

Biżuteria imienna to właśnie dostosowywanie pod siebie biżuterii, personalizacja jej. Biżuteria ma wyrażać właśnie nas, ma mieć nasz charakter, nasze cechy. Oznacza to, że po prostu samemu biżuterię się tworzy. Może to być wygrawerowanie nazwy, może to być zlecenie wykonania naszyjnika w kształcie naszego imienia. Może to być noszenie na bransoletce kilku zawieszek, wyrażających nasze poglądy, jak zawieszka w kształcie tzw. pacyfki jako wielbienie pokoju, zawieszka z sercem jako życie w braterskiej miłości ze wszystkimi.

Cokolwiek się wybierze z całego asortymentu biżuterii, będzie to biżuteria określająca nas samych, zawierająca w sobie naszą cząstkę. Czy to będzie biżuteria na walentynki, czy też podarunek bez przyczyny, za każdym razem możemy być pewni, że taka biżuteria będzie kojarzyła się wyłącznie z osobą, która ten upominek podarowała.

Tychy, ul. Bocheńskiego 4
32 219 19 13
Tychy, al. Niepodległości 43
690 931 331
www.janoszjubiler.pl
fb/Janosz-Jubiler

Źródło:artelis.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *