Wszystko dla Twojej urody ARISS sklep kosmetyczny !

Jak wiele z nas udaje się do kosmetyczki na manicure klasyczny, czy hybrydowy? Jak wiele z nas w gronie znajomych ma osobę, której zainteresowaniem jest pielęgnacja paznokci? Jak wiele z nas same w zaciszu domowym nakłada sobie lakier hybrydowy? Otóż my znakomicie znamy odpowiedzi na powyższe pytania.

Codziennie obsługujemy Was nasze Drogie Klientki w sklepie stacjonarnym w Pszczynie przy ulicy Bednarskiej 8/4 oraz zajmujemy się Waszymi zamówieniami internetowymi.

Naszą pasją zawsze były paznokcie
Stąd narodził się pomysł na nasz sklep. Od dziewięciu lat staramy się Wam doradzać w wyborze jak najbardziej dobranych do waszych potrzeb produktów. Każdej z osobna dajemy od siebie wszystko, aby jak najlepiej pomagać w wyborze odpowiednich produktów. Na rynku znajduje się wiele firm, które prześcigają się w nowościach i hitach do stylizacji paznokci. My testujemy ich wiele i dobrze wiemy, że nie każdy hit to naprawdę dobry produkt. My testujemy, a naszą wiedzę przekładamy na rady dla Was.
Wybieramy zawsze sprawdzone i przetestowane wcześniej produkty.

Co możemy Wam zaoferować?
Asortymentu mamy sporo i jest on bardzo zróżnicowany. Jednak głównymi naszymi atutami w sklepie są lakiery hybrydowe m.in. firm takich, jak: Mistero Milano, Charbonne, La Femme, oraz IND Professional. Tak wiemy, nie są to reklamowane wszędzie marki. Jednak my zawsze mamy niszowe produkty, które nie odbiegają jakością od tych znanych reklamowanych firm, a jednak cena jest niższa.

Wiadomo, że koszt reklamy zawarty jest w cenie produktu, za którą płaci klient. W ofercie znajdą Państwo również żele do przedłużania i utwardzania paznokci. Wszystkie potrzebne akcesoria typu pilniki, formy, tipsy, szczoteczki, waciki, gąbeczki, pędzelki, frezy i wiele innych. Narzędzia kosmetyczne do stylizacji paznokci takie jak cążki, nożyczki, kopytka, dłutka posiadamy z firmy Hairplay, Sterling czy Mistero Milano. Wszystkie nadają się do sterylizacji i dezynfekcji.

Od początku pandemii dużą popularnością cieszą się artykuły jednorazowe.
W sklepie kupicie waciki bezpyłowe, serwety na stolik, podkłady na łóżka, płatki bawełniane, płatki celulozowe, czepki, maseczki, fartuchy, rękawiczki.
Jeżeli jesteście początkujące w robieniu paznokci to mamy gotowe startowe zestawy. Jeżeli zaś przymierzacie się do wzbogacenia o nowe sprzęty, to u nas mamy lampy led do utwardzania, lampy oświetleniowe na stolik led, sterylizatory, pochłaniacze pyłu, frezarki.
Uzupełnieniem naszego asortymentu okazały się wszystkie niezbędne akcesoria do depilacji ciała. W tym również podgrzewacze do wosku. Jeżeli chodzi o pielęgnację ciała, to znajdziecie u nas maski kosmetyczne od Bielendy z serii Professional. Produkty marki Gehwol głównie do specjalistycznej pielęgnacji stóp.

Jeżeli chodzi o oczy to posiadamy w ofercie najbardziej popularną niemiecką hennę żelową Refectocil oraz naszą polską krakowską proszkową. Obie bardzo lubiane przez nasze klientki. Aby postawić kropkę nad „i” i dodać akcentu zafarbowanym brwiom, możecie u nas kupić rzęsy w formie kępek, bądź gotowych na pasku.

Przedstawiając naszą ofertę nie jesteśmy w stanie opisać i wyszczególnić wszystkich dostępnych w naszym sklepie produktów. Jeżeli chcą Państwo zobaczyć co jeszcze mamy w naszym sklepie, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą na www.sklepariss.pl.
Zapraszamy również do odwiedzenia nas osobiście w sklepie w Pszczynie. Zawsze doradzimy i podzielimy się wiedzą i opinią o produktach.
Pozdrawiamy zespół sklepu ARISS

Pszczyna, ul. Bednarska 8/4
Tel. 668 882 774
arissnails@interia.pl
www.sklepariss.pl
fb/arissnails

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *