Aromatyczne spotkanie z tradycją i świeżością w Piekarni Klos!

W sercu Mikołowa i Łazisk Górnych, odkryj miejsce, gdzie codzienność staje się kulinarnym rytuałem. Piekarnia Klos Wojciech to przestrzeń, w której smak tradycji spotyka się z nowoczesnością, a świeżość to zasada, której pilnie się przestrzega.

Tradycja na Każdym Kroku

Piekarnia Klos Wojciech to nie tylko miejsce, gdzie chleb jest wypiekany – to przestrzeń, gdzie codzienne pieczywo staje się rytuałem, a każdy kawałek nosi w sobie historię i tradycję. Nasze receptury, przekazywane z pokolenia na pokolenie, sprawiają, że każdy produkt jest niepowtarzalny.

Świeżość z Każdego Pieca

W naszych piekarniach każdego dnia wypiekamy świeże chleby, bułki, rogale i wiele innych smakołyków. Dbamy o to, aby każdy produkt był aromatyczny, chrupiący na zewnątrz i miękki w środku. W Piekarni Klos Wojciech świeżość to dla nas priorytet!

Bogactwo Wyboru na Każdą Okazję

Nie ważne, czy przychodzisz po codzienne pieczywo do pracy, czy też przygotowujesz się do wyjątkowego śniadania czy spotkania rodzinnego – w naszej piekarni znajdziesz bogactwo wyboru. Od tradycyjnych chlebów, przez delikatne wypieki, po ciasta i słodkie niespodzianki.

Zapraszamy na Święto Smaku do Piekarni Klos Wojciech!

Odwiedź jedną z naszych placówek :
Mikołów:
ul. Słoneczna 22
ul. Pszczyńska (parking przy PIKu)
ul. Norwida 1
ul. Storczyków 2
ul. Żwirki i Wigury 39

Łaziska Górne:
ul. Św. Barbary 12a
ul. Plac Ratuszowy (przy numerze 5c)

Zapraszamy do Piekarni Klos Wojciech – tam, gdzie każdy kęs to podróż w świat tradycji i świeżości!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *