Daj zwierzakom szansę na LePsze Życie – Podaruj 1,5% podatku!

Twoje serce bije w rytmie z ich potrzebami, Twoja troska pomaga im przetrwać – mówimy o bezdomnych i potrzebujących zwierzakach, które codziennie borykają się z trudnościami życia na ulicy. Teraz masz szansę sprawić, że Twój 1,5% podatku pomoże im przejść zimę bezpiecznie i z pełnym brzuchem.

Stowarzyszenie LePsie Życie – Ratujemy i Ochrona Zwierzaki
Stowarzyszenie LePsie Życie to organizacja poświęcona ochronie bezdomnych zwierząt. Nasza misja to nie tylko ratowanie tych, którzy znaleźli się na ulicy, ale również edukacja społeczeństwa w kwestiach odpowiedzialnej opieki nad zwierzętami.

Twój 1,5% – To Wsparcie i Szansa na Nowe Życie
Wystarczy, że podczas rozliczenia podatkowego przekierujesz 1,5% podatku na Stowarzyszenie LePsie Życie, wpisując KRS: 0000270261, a w celu szczegółowym: LePsie Życie 10140. To prosty krok, który może zdziałać cuda dla bezdomnych zwierzaków.

Razem Tworzymy Lepsze Życie
Dzięki Twojemu wsparciu, możemy zapewnić schronienie, opiekę weterynaryjną, karmę i miłość każdemu zwierzakowi, który trafia pod naszą opiekę. Razem tworzymy bezpieczne miejsce dla tych, którzy nie mają nikogo innego.

Chcesz dowiedzieć się więcej lub masz pytania? Skontaktuj się z nami 515 195 755

  • KRS: 0000270261
  • Cel szczegółowy: LePsie Życie 10140

Daj zwierzakom szansę na LePsze Życie – Podaruj 1,5% podatku !

Dziękujemy za Twoje serce, które bije z nami, by chronić i ratować te, które nie potrafią mówić. Każdy gest ma ogromne znaczenie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *