Magiczne przedszkole dla najmłodszych

Szukasz idealnego miejsca dla swojego maluszka, w którym będzie mógł się rozwijać, bawić i poznawać świat w bezpiecznym i przyjaznym środowisku? Zapraszamy do Placówki Klubu Malucha „Dolina Skrzatów” – miejscu stworzonym specjalnie dla dzieci w wieku od 1 do 3 lat, gdzie każdy maluszek jest traktowany z troską i pełnym zaangażowaniem.

„Dolina Skrzatów” to placówka, która oferuje wyjątkową opiekę i edukację dla najmłodszych. Nasz zespół doświadczonych i kochających swoją pracę opiekunów zapewnia dzieciom pełne wsparcie i troskę, dbając o ich rozwój emocjonalny, społeczny i poznawczy. Wierzymy, że każde dziecko jest unikalne i ma nieograniczone możliwości, dlatego staramy się stworzyć atmosferę, w której maluchy mogą eksplorować, odkrywać i rozwijać swoje umiejętności.

W Placówce zapewniamy bogaty program zajęć dostosowany do potrzeb małych dzieci. Nasze zajęcia obejmują różnorodne aktywności, takie jak zabawy sensoryczne, muzyka i rytmika, zajęcia plastyczne, nauka poprzez zabawę i wiele innych. Dzięki temu maluchy mają możliwość rozwijania swojej kreatywności, zdobywania nowych umiejętności i budowania pewności siebie.

Nasze przestronne i bezpieczne pomieszczenia są specjalnie zaprojektowane, aby maluszki czuły się komfortowo i swobodnie. Posiadamy atrakcyjny plac zabaw, który pobudza zmysły i zachęcają dzieci do aktywności fizycznej. Dbamy o higienę i bezpieczeństwo, zapewniając odpowiednie warunki sanitarno-epidemiologiczne oraz stałą obecność wykwalifikowanej kadry.

W Placówce Klubu Malucha „Dolina Skrzatów” nie zapominamy również o znaczeniu zdrowej i zrównoważonej diety dla rozwoju dzieci. Nasze posiłki są starannie przygotowywane, uwzględniając różnorodność smaków i wartości odżywczych. Stawiamy na świeże i lokalne produkty, aby zapewnić naszym maluszkom zdrowe i pyszne posiłki.

Mikołów, ul. Rybnicka 62
Tel. 695 712 980
http://dolina-skrzatow.pl/
fb/dolinaskrzatowmikolow

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *